Bose SoundTouch 20 naplní hudbou váš velký obývací pokoj

Audiosystém SoundTouch 20 navazuje na působivý zvuk produktů Bose. Přes své malé rozměry rozezní velký obývací pokoj hudbou, která vás doslova pohltí. Umožňuje přehrávat skladby z vlastní hudební knihovny i dostupných internetových zdrojů a ve spojení s dalšími produkty z rodiny SoundTouch s ním ozvučíte jednoduše celý dům.    

Společnost BaSys, výhradní distributor audio produktů Bose pro ČR, představuje třetí generaci bezdrátového zvukového systému Bose  SoundTouch 20 III, který snoubí elegantní design, vynikající zvuk s moderními trendy hudby z internetových i dalších zdrojů. Kromě všech běžných formátů dokáže přehrát také kvalitní audionahrávky ve formátu FLAC. Díky aplikaci v chytrém telefonu může ovládat přehrávání jakýkoli člen domácnosti už při vstupu do domu. Pokud použijete více audiosystémů SoundTouch, můžete jedním klikem rozeznít celý dům. Během několika vteřin si z křesla vyberete v aplikaci album z populárních serverů Spotify či Deezer, pustíte internetové rádio, nebo zvolíte skladbu uloženou ve své hudební knihovně na pevném disku počítače nebo v mobilním telefonu. Ze všech těchto zdrojů přehrává systém hudbu bezdrátově. S využitím linkového vstupu poslouží SoundTouch 20 také dobře pro kvalitní reprodukci zvuku z televizoru nebo MP3 přehrávače.

Audiosystémy SoundTouch předpokládají, že máte své oblíbené stanice internetového rádia, playlisty, hudební alba nebo žánry. Proto poskytují podobně jako většina autorádií 6 rychlých předvoleb, na které si snadno nastavíte libovolné zdroje hudby. Pokud chcete přejít na požadovanou volbu, jednoduše kliknete v aplikaci, na dodaném dálkovém ovladači, nebo přímo na reproduktoru na zvolené číslo předvolby. Všemi těmito způsoby můžete ovládat i ostatní základní funkce.   

Systém Bose SoundTouch 20 má vestavěny dva reproduktory a poskytuje dvojnásobný výkon ve srovnání s menším sourozencem SoundTouch 10, který nabízí skvělé řešení pro ozvučení kuchyně či ložnice. Produkty Bose jsou proslulé tím, že díky vlastním patentům dokáží z malých reproduktorů vykouzlit neuvěřitelně působivou zvukovou kulisu. SoundTouch „dvacítka“ naplní se svými rozměry přibližně 31 x 19 x 10 cm s přehledem obývací pokoj plným prostorovým zvukem se zřetelným basovým podkresem. Pokud hledáte do obývacího pokoje malý a elegantní systém, je Bose SoundTouch 20 správnou volbou, ať už posloucháte rádi rockovou muziku, jazz nebo vážnou hudbu.

Rodina produktů Bose SoundTouch byla od začátku vyvíjena s myšlenkou poskytnout jednoduchý způsob bezdrátového rozvedení hudby po celém domě. Je nejkomplexnějším řešením v odvětví domácích audiosystémů. Pokud umístíte v dosahu WiFi sítě do jednotlivých místností systémy SoundTouch, můžete je snadno spojit v jeden celek. Každý člen domácnosti má možnost ze svého smartphonu řídit, jestli má znít v celém prostoru stejná hudební kulisa, nebo si ve svém pokoji pustit vlastní muziku. 

„Při kontaktu se zákazníky a instalacích, které provádíme, se často setkávám s „postižením“ Bose. Tato diagnóza spočívá v tom, že pokud si poslechnete zvuk produktů Bose a zalíbí se vám, je těžká cesta zpět. Rodina SoundTouch představuje základní řadu zvukových systémů Bose, přesto jsem se v praxi nesetkal se zařízením, které hraje v poměru velikost/kvalita lépe. SoundTouch 20 dobře zapadne do jakéhokoli moderního interiéru a jeho ovládání je jednoduché a intuitivní,“ říká David Hilpert, produktový manager Bose společnosti BaSys.

Klíčem k dosažení zvuku Bose jsou vlastní patenty společnosti. Její zakladatel, profesor elektrotechniky Amar Bose, aplikoval do svých produktů vlastní poznatky z psychoakustiky – vědy zabývající se lidským vnímáním zvuků. V tomto systému je použit mimo jiné patentovaný systém WaveGuide - „zvukovod“, který dokáže využít akustického tlaku i ve zpětném kmitu reproduktoru a tak zvyšuje jeho výkon a zároveň vytváří efekt prostorového zvuku.

Bose SoundTouch 20 III je k dostání v bílém a černém provedení za koncovou doporučenou cenu 10 990 Kč.
 

 

Speciály

Aktuality