Designové studio Comeinterior přichází s neotřelým vkusem

Firma Comeinterior nabízí ve svých showroomech designové vybavení do domácnosti. Může se pochlubit originálním zbožím, které je především kvalitní a splňuje požadavky na eleganci. Pokud máte zájem ozvláštnit svůj domov, Comeinterior byste neměli opomenout.      

Majitelkou společnosti a zároveň hlavním designérem je Jitka Horáková. Své návrhy a technické realizace perkfektně zvládá díky zkušenostem, které nabyla i v cizině. Spolupracuje s předními světovými dodavateli interierového designu. Chybí Vašemu domovu duše? S Comeinteriorem se Vám zaručeně podaří, mu ji vtisknout.
Na internetových stránkách si můžete prohlédnout široouá nabídku půvabného sortimentu. Výhodou firmy je i vlastní šicí dílna, která překvapuje profesionální vysokou úrovní v porovnání s cenou.V designovém studiu Comeinterior si můžete nechat poradit od největších profesionálů. Sestaví Vám interiér na klíč. Zabývat se budou i nejmenšími detaily, jako jsou například koberce, záclony, garnýže až po výmalbu. Na nic se nezapomene. Jsou to právě maličkosti, které z Vašeho domova udělají originální prostředí. Nabídka je opravdu široká. Naleznete tam kromě výše zmiňovaných doplňků ještě závěsné systémy, závěsy, římské rolety, japonské stěny, tapety, fabióny, obrazy, sochy a nábytek.


 
Všechny výrobky jsou velmi kvalitní. Například v sekci koberce se nesetkáte s průměrným, běžným kobercem, který jste viděli už několikrát. Comeinterior nabízí širokou škálu kombinací barev a tkanin. Studio má k dispozici takové značky, jako jsou koberce Stepevi, což je ve svém oboru světovou špičkou.
Nábytek je dodáván například od firmy D'Argentat. Firma ale disponuje více než 30 značkami. Pro příklad Ralph Raulen Christian Lacroix či Sahco.Zájemci o kvalitní bydlení se mohou podívat na internetové stránky www.comeinterior.cz, nebo přímo navštívit showroomy. Ty se nacházejí na Praze 6 v ulici Československé armády 28 a na Praze 5 v ulici Smíchovská 1. Neváhejte a žijte stylově!

Speciály

Aktuality