Firma Meblik! Vše pro Vaše ratolesti

Čekáte potomka a chcete mu zařídit pokojíček, který by byl útulný, stylový a bezpečný? Nebo máte doma už odrostlejší potomky, jenž se neustále dožadují nového bydlení? Už se nemusíte stresovat. Společnost Meblik nabízí vše, co potřebujete.

Meblik klade důraz na bezpečnost, kvalitu a funkčnost. Co více si přát? Když se k tomu ještě přidá hezké provedení, není co řešit. Firma je držitelem několika certifikátů, které zaručují bezpečnost výrobků. Listiny též potvrzují shodu s platnými normami (vydaných v Evropské unii) na nábytek. Materiál, z kterého se vyrábí produkty, jsou též testovány, jelikož podléhají přísné kontrole. Meblik byl dokonce obdařen registrovanou ochrannou známkou (Monitoring +Test) na vlastní výrobu.Díky tomu je zaručena stabilita výrobního procesu (opakovatelnost produktů).

Firma pro své produkty volí nejkvalitnější materiály. Přední strana nábytku je vytvořena z dřevovláknité desky MDF. Ta je v rámci procesu pak natírána vodními barvami, aby se zvýšila trvanlivost. Zároveň nedochází k poškozování životního prostředí. Poličky s korpusem jsou speciálně připevněny. Tím se zabraňuje nežádoucímu vysouvání. Meblik myslela i na zabezpečení před převrácením skříní, regálů a komod. Ty obsahují pásku, jež tomu zabraňuje.Jak jsme již zmiňovali, Meblik myslí též na životní prostředí. Firma je zapojena do programu Péče o přírodu (vytvořen byl polským systémem Recyklace Organizace a Využití SA). Cílem je působit v edukačně-vzdělávacích, informačních a lobovacích krocích. Vybrat si budete moc mezi nepřeberným množstvím zboží. Naleznete zde produkty pro nemluvňata, pro mládež nebo děti v předškolním věku. Více informací naleznete na oficálních stránkách firmy http://www.meblik.cz/.Foto: Meblik

Speciály

Aktuality