Opálení bez rizika poškození pokožky? Bez strachu z rakoviny kůže či stárnutí pokožky a vrásek?

O škodlivosti opalování v soláriích nebo o nadměrném vystavování pokožky sluníčku se v posledních letech vedou vášnivé diskuze. Statistiky, které informují o kožních nádorech jsou poslední dobou opravdu děsivé. Jen v České republice umírá každoročně 300 lidí na rakovinu kůže.Unikátní technologie zdravého opalování

Díky studiím, testováním a výzkumem společnost PROVOCATIVE BEAUTY (Pro- B) přišla s  patentovanou technologií kosmetického opálení. Systém Pro-B je dnes bezpochyby nejmodernějším samoopalovacím systémem na světě.  Cílem společnosti Provocative Beauty je koncipovat, navrhovat a vyrábět nejlepší hi-tech produkty pro ošetření v kosmetickém průmyslu. Majiteli společnosti jsou Gerry Hipperson a Jana Samková. Výrobky této společnosti jsou distribuovány v mnoha zemích po celém světě. Produkty neobsahují žádné parabeny nebo umělá barviva. 

Je libo spršku?

Automatická kabina Pro-B pomůže získat bronzovou pokožku bez zdravotního rizika a bez UV záření. Tekutina, která příjemně voní, nelepí a nehrozí její vdechnutí je pulzně a rovnoměrně rozprašována v podobě sprchy na celé tělo. Aktivní složkou této tekutiny je DHA, která působí na buňky na vnější vrstvě pokožky a způsobuje její ztmavnutí. Dalším složením jsou speciální složky, které působí blahodárně na pokožku a proti jejímu stárnutí a současně ji vyživují a zvláčňují. Koenzym Q10, aloe vera, panthenol, vitamín E, kyselina hyaluronová. 

Pro všechny bez výjimky!

Tento způsob opálení je vhodný i pro osoby, které tradiční solária navštěvovat nemohou nebo se na sluníčku neopálí. Je vhodný pro citlivou, světlou pokožku, pro osoby mladší 18-ti let, pro těhotné, pro ty, kteří trpí poruchou pigmentu, kožním onemocněním, alergiky apod.  

Dokonalé opálení do druhého dne!

Zajistí naprosto přirozené opálení ihned po první aplikaci. Ideální je, že je možné zvolit intenzitu opálení od přirozené snědé až po bronzový odstín jako z dovolené. Samotný proces trvá necelých 5 minut a výsledkem je dokonalé opálení s odstínem, který si sám uživatel nastaví. Jeden nástřik se vyrovná 5-ti návštěvám solária. Po třech až čtyřech hodinách je již vidět krásné zlaté opálení, jehož intenzita se pak ještě pod dobu dalších šesti hodin zvyšuje.

Zázračné infračervené světlo

Součástí kabiny Pro-B je i infračervené světlo. To je známé především díky svým pozitivním účinkům. Odstranění celulitidy, pomoc při hubnutí (bez námahy), zlepšení imunitního systému, léčba kožních onemocnění, detoxikace těla, úleva od bolestí atd. 

Zdravé opálení doporučují i celebrity

Tváří Provocative Beauty se stala Česká Miss 2006, Renata Langmannová. A není jedinou Miss, která si toto zdravé a dokonalé opálení chválí. Služeb využily i další modelky a VIP osobnosti jako je Gábina Partyšová, Jitka Válková, Iveta Lutovská a další, které si opálení velmi chválí a oblíbily si jej natolik, že jej doporučují celé veřejnosti.

Kvalita, rychlost a spokojenost

Věřte nám, jinde se tak rychle a zdravě neopálíte! Provokujte s PROVOCATIVE-BEAUTY!

 

Navštivte stránky www.provocative-beauty.cz a objednejte si bronzovou sprchu, kterou si už nikdy nebudete chtít odepřít

Speciály

Aktuality