Sedací soupravy Opera DIVANI

Pod touto světoznámou značkou naleznete neskutečně pestrou paletu modelů nápaditých designů v prvotřídní kvalitě. Špičkový design a zpracování od italský tvůrců dodává sedačkám punc vyjímečnosti a originality. Jelikož modelů této značky je opravdu celá řada (cca 100), rádi Vás seznámíme s nejúspěšnějšími modely na českém trhu.  

 

LEONARDO 
Stylová luxusní sedací souprava, která ohromí svou unikátností. Nádherný design zdobí vertikální prošití zadních opěrných částí sedací soupravy, prošití po obvodu sedací soupravy. Dřevěná podstava ukončena masivními nohami s kovově lesklým páskem jen podtrhuje, že se jedná o mistrovské dílo z dílny italských tvůrců. Pro pohodlné opření je tato souprava velmi chytře doplněna polohovacími opěrkami hlavy pro příjemný odpočinek. Toužíte po něčem originálním? pak sedací soupravy LEONARDO jsou tím pravým řešením.

BRIDGE
Velké a měkké povrchy spojené s výsokým komfortem díky kvalitní výplní a krásné prošívání kůže s velkým výběrem barev jsou klíčovým rysem této moderní sedačky BRIDGE. Moderní trendový design okouzlí i náročnější a přinese do vašeho interiéru patřičné oživení.

VANITY
Luxusní sedací souprava VANITY nabízí decentní a krásné linie, které umocňují její velmi příjemný vzhled. Elegantním řešením jsou jednoduché ocelové nohy dodávající sedačce vzdušnost. Vysoký komfort zaručuje kvalitní výplň sedacích ploch PUR pěnou a pro lepší pohodlí je sedací souprava vybavena polohováním opěrných částí.

GAUGUIN
Model GAUGUIN je charakteristický evokujícím a okouzlujícím designem rafinovaným v detailech. Masivní zakřivené nohy z oceli zdůrazňují zakulacené a smyslné křivky sedačky. Opěrky hlavy dotvářejí maximální pohodlí. Jedná se o mistrovské dílo moderního umění smíchané s absolutním komfortem a funkčností.

URBAN 
Modulová sedací souprava, která díky velké variabilitě skládání jednotlivých modulů se stává velmi oblíbenou variantou různých druhů interiérů. Lze ji poskládat od malých sestav až po velké sestavy do tvaru U. Tato moderní sedací souprava je navržena s důrazem na jednoduchost a funkčnost. Sedací souprava URBAN to je záruka vysoké kvality a dokonalého komfortu s možností
odkládacího prostoru. 

BROOKLYN
Charakteristickým rysem tohoto modelu jsou elegantní prošívané sedací částí s polohovaním zadních opěrek a trubková kovová základna.

EDGAR 
Tento prošívaný model díky výplní z husího Vás zcela pohltí. Sezení je velice příjemné a pohodlné. Tento model nabízí velké množství variant od modelů 3+2+1, po rohové s lehátkem či rohem a také ve variantách velkých sestav do tvaru U.

Nezaujal Vás žádný z prezentovaných modelů? Pak Vám doporučíme stránky obchodu www.design-lifestyle.cz, jehož nabídka sedacích souprav značky OPERA DIVANI je natolik široká, že umožňuje nalézt řešení pro každý interiér. Proč volit sedací soupravy OPERA DIVANI je již zřejmé. Unikátní design, široká nabídka modelů a řešení, vysoká kvalita použitých materiálů, velký výběr kvalitních a exkluzívních kůží, špičkových a speciálních tkanin, dlouhodobá záruka.

Sedací soupravy OPERA DIVANI je možné vyzkoušet v prodejně TRENDY HOME na ulici Vítkovická 3A, v Ostravě.

 

Speciály

Aktuality