Studio TWENTYFIRST vyzdobí Vaše bydlení designovými doplňky!

Každý chce bydlet ve stylovém prostředí, jenž by disponovalo nepřeberným množstvím originálnách výrobků. Odlišit se od ostatních a vytvořit prostor, který by lahodil lidskému oku. Firma TWENTYFIRST Vám to umožní.

Je to právě italské designové studio TWENTYFIRST (zkráceně se též používá 21st), které prolamuje bariéry a tvoří neustále něco neotřelého. Vyrabí reprezentativní (dalo by se říct i nadčasové) doplňky, jenž jsou určeny jak pro interiér, tak i pro exteriér. Designéři jsou nedílnou součástí výroby produktů. Jsou neustále přítomni a dohlíží na celý proces zhmotnění jejich představ. Tím se dosáhne přesnosti provedení. Ani nejmenší nedostatek jim neunikne.


Happy Hour Cross

Společnost sebe sama nazývá jako "plachetnici" a své zaměstanance přirovnává k námořníkům, kteří popohánějí loď neustále kupředu a putují s ní neznámem, kde objevují zatím neobjevené. Mezi výrobky můžete nalézt designové knihovny WINTERTREE. Je vytvořena naprosto ojedinělým způsobem. Sehnat ji lze v lesklé bílé a černé barvě. Nejenže získáte luxusní knihovnu, ale i též nepřéhledutelný kus umění. Setkat se můžete i s hlavou Buddhy (výrobek PACIFIO a BEATO), který může posloužit jako sedačka.


PACIFIO a BEATO

TWENTYFIRST vyrábí též vázy. Jedná se o vysoce kvalitní produkt. Nemusíte se bát ho umístit například ven. V nabídce naleznete nepřeberné množství druhů a barev. Záleží na Vás, jakou si vyberete. Od 21st seženete i hravé židle John, které hýří barvami. Happy Hour Cross je zase výrobek navrhnutý tak, aby poskytoval svému uživateli a jeho přátelům naprosté pohodlí a komfort při zábavě. Více infromací lze získat na oficiálních stránkách společnosti http://www.21st-design.com/.


WINTERTREE

Foto: TWENTYFIRST

 

Speciály

Aktuality