Užijte si osvěžujícího ochlazení se smaltovanými extra plochými sprchovými vaničkami Kaldewei

Když se ukazatel teploměru šplhá ke 30°C, prahne mnoho z nás po rychlém ochlazení. Nic nás po namáhavém dnu nepovzbudí více než osvěžující sprcha. Ideální příležitost k osvěžující sprše nabízejí smaltované extra ploché sprchové vaničky špičkového výrobce Kaldewei. Pro milovníky sprchování, kteří chtějí v souladu s ročním obdobím prodchnout koupelnu letní atmosférou, vyvinula firma Kaldewei paletu dvanácti trendových barev přizpůsobených přírodním materiálům. Pokud se v koupelně nachází například dřevěné nebo kamenné podlahy a stěny, lze nyní vybrat smalt sprchové vaničky Kaldewei ve vhodné matné barvě z exkluzivní kolekce Coordinated Colours Collection. S lasturovou krémovou matnou či ústřicovou šedou matnou se pláž, a to alespoň formou barev, přestěhuje do Vaší koupelny. Sprchy v úrovni podlahy z ušlechtilé smaltované oceli 3,5 mm jsou tak ideálním podkladem pro letní svěží zážitek ze sprchování. 

Puristický lifestylový prvek pro koupelny s osobitým designem

Smaltovaná sprchová vanička Conoflat zaujme zvláště elegantní řečí tvarů a čistým, puristickým designem bez viditelných vnitřních kontur. Lze ji integrovat do koncepce koupelny absolutně v úrovni podlahy, čímž zprostředkovává pocit prostornosti a elegance. Za neobvyklý charakter vděčí tato lifestylová sprchová vanička na střed umístěnému odtoku, jenž je opatřen čtvercovým krytem v barvě sprchové vaničky. Díky materiálu ze smaltované oceli 3,5 mm zaručuje tento kryt komfortní nášlap a enormní stabilitu. Conoflat spojuje jedinečným způsobem estetický zážitek, ergonomii a bezpečnost v jeden výjimečný produkt, který posunuje laťku koupelnového designu, o čemž svědčí jeho četná ocenění.

Hra protikladů

Protiklady se přitahují a vytvářejí zajímavé vizuální kontrasty. U smaltované sprchové vaničky Superplan Plus se kulatý kryt odtoku ze smaltované oceli 3,5 mm integruje bez jakýchkoli švů a stylově čistě do celkového obrazu čtvercové sprchové vaničky. Často rušivý odtok se tak proměnil v designérský prvek a kromě toho okouzluje promyšlenou funkcionalitou. I přes minimální výšku pouhých 109 mm je zajištěn vysoký průtok až 1,4 l/s.

 

Revoluce koupelnové architektury

Se stoupajícími nároky na design a komfort koupelen pokračuje i trvalý vývoj sanitárních výrobků. Technické funkční prvky dostávají vizionářskou estetiku, mají co nejdecentnější provedení a jsou umísťovány téměř neviditelně. S inovativní sprchovou vaničkou Xetis s integrovanou výpustí ve stěně se firmě Kaldewei podařilo do moderní koupelnové architektury přinést něco úplně nového. Xetis harmonicky splývá s podlahou koupelny, výpust nenarušuje extra plochou sprchovou vaničku z kvalitní smaltované oceli Kaldewei 3,5 mm, protože je decentně umístěna v její stěně.  Plochá sprchová vanička, jejíž barevné spektrum je přizpůsobeno přírodním podlahovým krytinám, přechází do svého okolí bez optického narušení.

Atraktivní design a kvalita bez kompromisů

Komfort, estetičnost a osobitost jsou ústředními prvky moderního ztvárnění koupelen. Zvláštní výzvou pro odborné projektanty sanitárního vybavení a architekty není přitom jen prostorové uspořádání koupelny, ale také omezený finanční rozpočet. Kaldewei v roce 2014 rozšířil svůj sortiment smaltovaných extra plochých sprchových vaniček o další modelovou řadu. Scona nabízí všechny přednosti sprchové vaničky ze smaltované oceli Kaldewei 3,5 mm absolutně v úrovni podlahy a díky svému harmonickému tvaru zaručuje v koupelně moderní, nadčasový design. Kulatý kryt odtoku umístěný ve středu sprchové vaničky a s ním sladěný jemný spád jsou v působivém kontrastu s geometrickým vnějším tvarem a vytváří harmonický design extra ploché sprchové vaničky Kaldewei. Tímto rozšířením výrobního programu reaguje přední výrobce na rostoucí poptávku po extra plochých sprchových vaničkách v úrovni podlahy určených všem cílovým skupinám a vyhovujících každému rozpočtu.

 

Prověřené hygienické vlastnosti, bezpečné montážní a odvodňovací systémy, několika cenami vyznamenaný design, přesvědčivé vlastnosti materiálu a příslib kvality s 30letou zárukou – to jsou argumenty, díky kterým jsou smaltované extra ploché sprchové vaničky od Kaldewei jasnou volbou pro investory a projektanty koupelen.

 

 

Speciály

Aktuality