Venkovní pohovky pro všestranné použití

Už řadu let nám známý italský architekt a designer Rodolfo Dordoni přináší nové možnosti bydlení. Svým stylem a uměním vdechuje život do různých projektů a jedním takovým z nich je i tato venkovní souprava zvaná „Dandy sofa", u které se může zdát, že láká své příznivce na prostý a klasický vzhled, nicméně ve skutečnosti představuje revoluci; formální, účelovou, technologickou nebo dokonce jen estetickou.  

Slavný italský designer Rodolfo Dordoni se při svém posledním návrhu zaměřoval na venkovní nábytek. Hlavní myšlenkou celého nápadu bylo přenést běžné pohodlí z prostředí domova i na čerstvý vzduch, a právě v tomto směru se mu domácí sedačky staly největší inspirací.

Při současném pobytu venku, na zahradě, na pláži nebo u bazénu nemůžeme počítat jen se slunným počasím. Konstrukce pohovky je tvořena lehkým, ale extrémně silný hliníkovým rámem schovaným pod polstrováním, které je plně prodyšné a odolné vůči povětrnostním vlivům. Celá sestava je vybavena moderními ,,outdoor technologiemi“, které zajistí v případě deště její plné vysušení.

Na rozdíl od ostatních venkovních souprav, skládacích židlí a houpacích sítí dbá Dandy sofa především na styl a kvalitu pohodlí. Dandy je modulární projekt, který umožňuje vícenásobné kompozice, abyste se mohli těšit pohostinnosti a splnění různých potřeb, jako je třeba využití místa. Celá souprava je tvořena ze tří základních částí; hlavní sedačka (k dostání ve velikosti 225x75cm, 150x75cm a 150x130cm), opěradla a dvou loketních opěrek (225x22 h60cm, 150x22 h60cm, 130x22 h60cm, 75x22 H60 / 44 cm ). Díky lehkému uskladnění je vhodná jak pro malé, tak i velké prostory.

Foto: trendhunter

Speciály

Aktuality