Značka Loewe ukázala nové designové televizory

Elegance, styl a minimalistický design. To je jednoduchá charakteristika televizorů německé značky Loewe. Jak se vám líbí nové přístroje Loewe bild 3?

Nová řada televizorů německé značky Loewe nese označení bild 3. Tyto přístroje vynikají pro značku Loewe tradičně luxusním designem, který demonstruje moderní minimalistické provedení. Tomu odpovídá také možnost volby barvy televizoru i akustické tkaniny soundbaru a také řada instalačních možností, zahrnující několik volitelných stolních či podlahových podstavců nebo možnost instalace televizoru do volného prostoru na otočnou tyč.

Loewe doplné výborně každý moderní interiér. K dispozici jsou obrazovky s velikostí úhlopříčky 40“ (102 cm), 48“ (122 cm) a 55“ (140 cm) s podsvícením Edge LED a jsou dostupné ve vysokém rozlišení Ultra HD s tím, že u nejmenšího modelu mají zákazníci možnost zvolit také rozlišení Full HD. Pokud chcete, můžete jeden televizní program sledovat a druhý nahrávat na připojený USB nebo Flash disk. K dispozici je také možnost odloženého časového záznamu, která umožňuje spustit nahrávání na připojený disk až po definovaném čase, a to i v době, kdy je televizor vypnutý.

S dodatečnýcm multifunkčním diskem Loewe získáte další možnosti, jako například rozhraní Bluetooth pro bezdrátové přehrávání hudby ze smartphonu, tabletu či počítače, diskrétní poslech pomocí Bluetooth sluchátek či pro připojení bezdrátové klávesnice. Tento modul přidává také funkci Mobile Recording, pomocí které můžete spustit nahrávání na disk vzdáleně pomocí aplikace v chytrém telefonu a také Multi Recording, který umožňuje při sledování jednoho kanálu nahrávat současně další dva vysílané programy.

Excelentní zvuk díky vestavěnému soundbaru

Díky tomu, že je bild 3 vybyven integrovaným soundbarem, nabízí televize vynikající zvukové vlastnosti. Reproduktory jsou kryty speciálně vyvinutou akustickou tkaninou a pokud si zvolíte model s označením "DAL", budete moci připojit k přístroji také jeden nebo dokonce více subwooferů. Akustické vlastnosti rozšiřuje i propracované internetové rádio. V rámci designového řešení prostoru se tak nabízí možnost využít televizor jako jediný zdroj zvuku v místnosti, včetně možnosti přehrávání hudby z internetových zdrojů nebo z centrálního domácího datového úložiště při vypnuté obrazovce.

Vyberte si vhodné provedení pro váš prostor 

Design je pro mnoho zákazníků stejně podstatný, jako užitné vlastnosti. Proto mohou vybírat z množství variant, které tvoří každý televizor jedinečný. Kromě již zmíněných podstavců, zahrnujících standardně dodávaný hliníkový plát, otočný stříbrný matný stojan a sedm dalších instalačních možností na stěnu, podlahu či instalaci na speciální tyč do takřka jakéhokoliv volného prostoru, lze volit při výběru přístroje barevné provedení samotného televizoru, kterému vždy odpovídá barva rámečku i použité akustické tkaniny. K dispozici je provedení Graphite Grey a Light Grey. 

Nová řada televizorů Loewe bild 3 je na trhu v cenovém rozpětí od 50 000 Kč do 82 000 Kč za televizor Loewe bild3.55 DAL o úhlopříčce 55“.

Speciály

Aktuality