Bydlení v exkluzivním rezidenčním komplexu Heřmanův Dvůr

Mezi návraty k jednoduchému vesnickému způsobu bydlení je převládajícím trendem tzv. nový vesnický styl bydlení. Přirozenost je dnes oblíbená víc než kdy dřív. Nový styl nabízí cestu, která je v kontrastu s chladným stylem velkoměsta. S barvami, které působí klidně, materiály, které spojují s přírodou a formami, které jsou přirozené a měkké.

Upouští se od přílišné zdobnosti a přechází se k lehkým prvkům čistých tvarů. Důraz se klade na řemeselnou kvalitu a precizní vypracování. To platí jak u exteriéru, tak i v interiéru. Celkově si architektura zachovává určité regionální vlivy, které je možné bez problému kombinovat s moderními prvky.

To, čím se nová lokalita „Heřmanův Dvůr“ odlišuje od ostatních developerských nabídek spočívá v tom, že tento typ bydlení nabízí klid a soukromí přímo v hlavním městě. Díky vynikající poloze, za zády s lesoparkem a přece nedaleko centra města, je projekt „Heřmanův Dvůr“ přímo stvořený na bydlení pro rodiny s dětmi, ale také pro individualisty žijící naplno.

 

 

Speciály

Aktuality