Bydlení v Praze - Rezidenční oblast Kavčí Hory

jedná se o soubor dvou budov, kde především dvanáctipodlažní budova A vytváří nezaměnitelným prvkem průhledového otvoru dojem plynulého pokračování sousedního přírodního parku do zeleně vilové čtvrti svažující se k Vltavě. Ve velké míře je zde využito spojení luxusních a moderních materiálů v interiérech s přírodním kamenem na fasádě, skla a prvku exotického dřeva na terasách.

Rezidence Kavčí Hory vám nabízí nový pohled na bydlení. Z jedné strany Centrální park na Pankrácké pláni a rozvíjející se administrativní a obchodní centrum Arkády Pankrác přímo nad stanicí metra C, s návazností na dálnici D1, z druhé strany neopakovatelný výhled na vltavské panorama a Pražský hrad - stále můžete objevovat nové pohledy z budovy, která se i svojí moderní architekturou již brzy zařadí mezi dominanty této městské části. 

Praha 4 – Pankrác se v současné době řadí mezi nejvyhledávanější lokality Prahy, jak pro kvalitní bydlení, tak i z pohledu velkých společností, které sídlí v nově budovaných administrativních centrech. Navazující oblast Kavčích Hor je přitom vyhledávanou oázou klidu, vycházek, relaxace a sportu.

Speciály

Aktuality