Herní nábytek podpoří fantazii i nadšení každého teenagera

Dnešní mládež má ráda, pokud může mít vlastní slovo během designových úprav svého pokoje. Co jsme však možná ani netušili, že ne všechny styly musí být zrovna špatné.

Herní nábytek je čím dál populárnější, a to nejen u dětí. Těšit se z něho může každý fanda filmů, seriálů, her nebo jen komiksů. Základ zde hrají převážně ikonické postavy, které jsou vyobrazeny v jim specifických barvách.

Pokud nám chybí představivost, můžeme zabrousit třeba k oblíbeným filmům, jako jsou Avengers, Hvězdné války nebo X-Meni. Ve všech těchto titulech se objevují hrdinové, které by naše dítě mělo rádo na stěně, skříni, stole nebo židli.

Zaměříme-li se konkrétně na nábytek, v dnešní době už není žádný problém sehnat plnohodnotné herní křeslo s tímto potiskem. Přídavek „herní“ navíc zaručuje, že je křeslo dobře tvarované, a tedy přizpůsobené k několikahodinovému sezení, aniž bychom si ničili záda.

K úplné spokojenosti teenagera nejvíce přispějí tapety, plakáty či fototapety. Jedná se o prvek, který z toho estetického hlediska opravdu umí divy. Zpravidla jako všude jinde platí, že v jednoduchostí je krása a jeden velký plakát předčí několik malých.

O ten správný nádech se následně postarají kouzelná LED svítidla, která si můžeme vyvěsit převážně podél krajů stropu pokoje. Barva by se měla dát vždy přizpůsobit, ačkoliv třeba takovou světle lehce modrou nebo fialovou určitě nic nezkazíme.

Speciály

Aktuality