Příjemný relax i u vás doma. Nové venkovní vířivky Softub jsou moderní, přenosné a lehké

Zapomeňte na to, co víte o klasických vířivkách, a nechte se inspirovat lehkým pokrokem doby. A pokud říkáme lehkým, tím nemyslíme pomalý směr vývoje, nýbrž samotnou hmotnost vířivé vany jako takové. Relaxace nikdy nebyla jednodušší a půvab tohoto mobilního kouzla můžete poznat na vlastní kůži i vy. 

Léto se blíží a spolu s tím se nám otevírá celá řada možností. Někdo z nás plánuje cestovat, někdo se spokojí s pobytem na chatě, jiní zase uvítají práci na zahrádce a k tomu se ji pokusím něčím novým zase oživit. Ať už vaše kroky povedou kamkoliv, určitě vás to bude táhnout ven, kde se kromě příjemného slunění můžete oddávat i relaxaci, kterou vám nabízí nové venkovní vířivky Softub

Pokud patříte mezi tzv. „vodomily“ a zároveň jste obětmi dnešní uspěchané doby, v níž si lidé jen příležitostně dopřávají jindy tak velmi podstatný odpočinek, pak byste se mohli nechat inspirovat tím, co nabízí přenosné, měkké (hlavně uvnitř) a stále jednoduše ovladatelné venkovní vířivky, jež vás okouzlí skvělým designem i fantastickým provedením. 

Jedná o klasickou kruhovou vanu, jejíž hmotnost sahá přibližně k třiceti kilogramům, tudíž si ji prakticky hravě můžete zabudovat, kde jen budete chtít. Naprostou samozřejmostí je tichý chod, díky němuž se nemusíte bát, že by to vyrušilo jak vás z vašeho rozjímaní, tak i pzvídavé sousedy. Mezi další výhody patří i široké spektrum barevných odstínů, mezi nimiž si vyberete ideální barvu, která perfektně zapadne do vaší zahrady nebo na kterékoliv jiné místo, kam ji hodláte umístit. 

A jak je to s odolností? Konstrukce vířivky Softub je vyrobena ze speciálního materiálu zvaného PolyBond (měkká, avšak velmi stabilní pěna, která propůjčuje vířivé vaně všechny její univerzální vlastnosti), vnější opláštění naopak z materiálu LeatherTex. S tím jsme se setkali například u vnějšího čalounění jachet. Vzhledem k tomu můžete vířivku nechat celý rok venku, neboť si poradí s deštěm, větrem, sněhem, ale třeba i nečekanými nárazy. 

Abychom měli jistotu, že je voda uvnitř vždy čistá, výrobci vanu vybavili i speciální filtrací a ozonátorem. Kromě toho vířivky Softub využívají také technologii na rekuperaci (zpětného získávání) tepla. Vzduchotechnická jednotka nasává skrze rekuperační výměník čerstvý venkovní vzduch, do něhož z druhé strany proudí teplý odpadní vzduch z objektu.

Občas je potřeba tomu správnému odpočinku jít naproti. Pokud se k němu sami nepřinutíme, stačí být obklopení těmi správnými doplňky nebo lidmi, které nás k tomu dovedou. Domácí vířivky jsou něčím, čím nepohrdne nikdo z nás, a příjemné chvilky strávené relaxací v této bublající koupeli nás nabijí do dalšího pracovního dne. 

Speciály

Aktuality