Řekněte stop vlhkým stěnám u vás doma

V případě, že se vám doma objevily na stěnách nebo ve spárách plísně, pak určitě nepatříte k první ani posledním, komu se tohle stalo. Podstatné je tento problém začít řešit pohodlně a včas, k čemuž nám pomohou nové pohlcovače vlhkosti Ceresitu, s nimiž se budete cítit doma opět jako v bavlnce.

Ať už děláme cokoliv, tak vlhkosti v domácnosti kolikrát ani nezabráníme. Každá naše činnost vyvolává určitou reakci a k té mimo jiné patří i jistá produkce vody. Je jedno, jestli se jedná o vaření, sušení prádla, neškodnou zábavu či prosté dýchání ve spánku, při každé aktivitě, jež se koná uvnitř našeho interiéru, vzniká nadměrná vlhkost, jež kromě stěn domu poté ohrožuje i naše zdraví. Abychom tomu zabránili, je lepší se již při prvních náznacích zaměřit na nějakou prevenci. A tu nám více než kvalitně dodá Ceresit Stop vlhkosti AERO 360°.

Nejedná se o něco, co by si nikdo z nás nemohl dovolit. Ceresit Stop vlhkosti dnes seženete už za necelých tři sta korun, což by nás samo o sobě mohlo motivovat začít ihned. Ultraabsorbční tablety pracují na jednoduchém principu přístroje a tablet, které absorbují nadměrné množství vlhkosti v dané místnosti. 

Zvláštní pozornost můžeme věnovat speciálně upraveným tabletám, ke kterým skrze skvělou aerodynamickou formu a vzdušný otvor putuje vzduch. Tyto tablety mají členitý tvar (jsou složeny z chloridu vápenatého), díky čemuž jsou až o 40 % účinnější než běžné tablety plochých tvarů. Jakmile se tyto tablety rozpustí, je potřeba vylít nasátou vlhkost (která se proměnila na tekutinu) a vložit tabletu novou.

Zákazníci zcela jistě rádi uvítají, že tento přístroj lze používat i jako prevenci proti astmatickým či alergickým projevům. Ceresit Stop totiž nejenomže absorbuje vlhkost, on dobře i nasává nechtěné pachy a sám přitom do vzduchu vypouští různé aromatické vůně (v závislosti na výběru například levandule nebo některé druhy ovoce). I s ohledem na tyto zmíněné věci se doporučuje pohlcovač vložit do prostoru, kde má z obou stran (přibližně 15-20 cm) volný prostor, aby mohl lépe nasávat vzduch a tím urychlit svou práci. 

Z dalších výhod lze také zmínit, že se hodí prakticky do jakýchkoliv prostor, kde je potřeba redukovat vlhkost. Ačkoliv největší uplatnění najde v obývacím pokoji, kuchyni, na chalupě apod., uplatní se v rozlohách i daleko větších. A to vše bez nutnosti elektrického připojení - tedy kompletně bezdrátově. 

Speciály

Aktuality