Rozkládací sedačky Halifax aneb Komfort jako šitý na míru

Zdali už vás móda na domácím trhu omrzela, můžeme se nakouknout lehce za hranice naší země, a to na Slovensko, kde prim domácnosti hrají rozkládací sedačky Halifax.

Obývací pokoj je místností, která nám dokáže vždy pěkně zamotav hlavu. Každý z nás preferuje jiný styl, a proto je potřeba s naším partnerem najít soulad, jenž by mohl vyhovovat nám oběma.

Zdali hledáme nějaký pokrok doby, který je navíc doprovázen přívětivým designem, pak jsou sedačky Halifax jasnou volbou.

Zákazník, jehož zajímá maximální pohodlí a adaptivní nastavení (výška opěrek, rozložení dle vlastních potřeb), si zde pokaždé vybere.

Rozkládací systém se pak dá využít k relaxaci jen tak u televize nebo dokonce i pohodlnému spánku. A to jak už našemu, tak i našich návštěv.

Skvělým doplněním této sedačky pak jsou barové podpěrky na ruce, které v sobě ukrývají úložný prostor. Ten se dá využít na různé drobnosti i dobrá vína.

Moderní styl a naprosté pohodlí je pak doprovázeno bohatými barevnými možnostmi. Ty využijeme zejména v případech, chceme-li propojit sedačky s prvky v jejím okolí. Vždy tak docílíme dokonalého barevného sladění.

Speciály

Aktuality