Silvestrovský interiér září barvami, prim hraje zlatá

S loučením starého roku a příchodem nového mívají lidé někdy náladu přizpůsobit tomu i svou domácí atmosféru. Jak se podřídit moderním trendům? Stačí se držet několika snadných kroků.

Podobně jako o Vánocích, tak i Silvester má v interiéru své místo. Vánoční svátky přeci jen dýchají o něco tmavšími barvami, zato s příchodem ledna začíná vše projasňovat.

Ne každý by ovšem rád během jednoho týdne měnil celý prostor znovu, proto se dá najít kompromis, jenž nám zaručí zelená barva. Někteří lidé dokonce sází na zlatou už během Vánoc, což rozhodně také není chyba. Záleží hlavně na vašem vkusu.

Pokud se chystáte udělat nějakou rodinnou oslavu, určitě své hosty pozvete do krásně vyzdobené místnosti, jíž vévodí elegantní prvky. Pro pokrytí co největšího místa za co nejméně času slouží tématické tapety. Velmi snadno můžeme po stolech rozprostřít také sváteční ubrusy.

Mezi pravými doplňky, jež naší zábavě určitě nemohou chybět, řadíme převážně skleničky, nafukovací balonky, třpytky a někdy i lampiony.

Prim vedle zlaté hraje rovněž měď či stříbro. Stříbrné a zlaté odlesky můžeme mít i například na polštářích nebo po stěnách interiéru ve formě obrazů, hodin a dalších dekorů.

Zdali by se nám nechtělo špinit nádobí, chybu neuděláme ani v případě, když sáhneme k bílým papírovým táckům, které skvěle podtrhnou naši atmosféru.

Speciály

Aktuality