Stylová barová židle do každé domácnosti

Jaký styl sezení preferujete vy a jak si rádi vychutnáváte svá oblíbená jídla či pití? Pokud byste chtěli jít ruku v ruce s dobou, pak je pro vás dozajista nejlepším řešením barový stolek, který doprovází barové židličky.

Zaměříme-li se hlavně na to nejpodstatnější, co určuje estetickou stránku věci a co nás zaujme ihned na první pohled, to je zpracování samotného produktu a následně i barva.

Téměř odjakživa v každém interiérovém stylu platí, že nejlepší a nejuniverzálnější je sázka na dřevo, které umí dokonale splynout prakticky s jakýmkoliv prostředím.

Podobnou sázku můžeme učinit i my sami, pokud bychom si za barovou židli vybrali výrobek s krycím názvem „Signal BODO“, jehož přednost tkví v ladném provedení, pevné konstrukci a svěžím designovém základu.

Signal BODO se skládá z bílého dřeva, které je v dnešní době oblíbenější především v kuchyni. Chybu ovšem neuděláme ani v případě, pokud bychom se rozhodli pro jinou místnost v domě.

Nábytek je jako vždy dodáván v demontu. K úspěšnému složení nám poslouží montážní plánek, a to včetně všech spojovacích součástek.

Cena jednoho kusu se pohybuje přibližně kolem 1200 korun, přičemž recenze zákazníků bývají velmi kladné.  

Speciály

Aktuality