Všestranný uklízecí systém na několik druhů povrchů

Samým blahem, jedním tahem a špína je rázem fuč. Dnešní moderní domácnosti vévodí řada povrchů, na které je potřeba spousta odlišných čistících prostředků. S novým inovativním systémem nám postačí pouze jeden, s nímž zvládneme prakticky cokoliv.  

Připadá-li vám dnešní úklid dlouhý až nudný, u něhož je kolikrát zapotřebí velkého úsilí, abychom docílili vysněného výsledku, pak věřte tomu, že jistě nejste sami. Avšak moderní technologie do domácnosti přináší nejen nové technické vymoženosti, ale zejména také odlišné typy povrchů, na jejichž čištění je potřeba různých nástavců. Mezinárodní korporátní společnost Vorwerk, jež se zaměřuje na přímý prodej vysoce kvalitních výrobků, představila nový druh vysavače prezentující se pod názvem Kobold VK200, který ve spolupráci s nástavcem EB400 plně automaticky rozpozná váš druh podlahy. 

Šestka jest tím v našem případě magickým číslem, jež představuje počet nástavců, jimiž nový vysavač disponuje. Ultrazvuková čidla pak jen automaticky rozpoznají vlastnosti vámi vysávaného typu povrchu, jemuž přizpůsobí svůj systém vysávání. Celý tento proces netrvá déle než jednu vteřinu, načež vy se nemusíte vůbec o nic starat. A to dokonce ani o sací výkon či výšku kartáče od podlahy, což je samožřejmě také samo rozpoznáno. 

Zvláštní zmínka patří i skvělé obratnosti vysavače, díky níž se nemusíte namáhavě nikde ohýbat, nýbrž stačí dobře nastavit naklápěcí kloub, jehož ovládání zvládnou i ti nejmenší z nás. Tvůrci se nechali slyšet, že je vysavač sestrojen tak, aby tím při úklidu zároveň chránil vaše záda před přílišným napětím, což je mimo jiné hlavní problém běžného uklízení. Vypínač se nachází přímo na rukojeti, hmotnost celého přístroje je v rámci možností naprosto minimální a ani samotná výměna filtračních sáčků nikdy předtím nebyla jednodušší. Při té nám stačí pouze odstranit zadní kryt vysavače a vložit nový sáček. Ani jej nemusíme rozbalovat, neboť i to udělá přístroj po zapnutí za vás. 

Kromě čištění podlahy se nemusít bát použít Kobold VK200 i na čištění sedaček nebo matrací. Nástavec MP 440 zapracuje čistící přípravek hluboko do matrace a sám vysavač se postará o zbytek. Možná byste se divili, kolik nečistot se schovává po několika letech používání stejné matrace a jak snadno se pomocí moderní technologie dají odstranit. Celková změna se projeví nejen na svěžejší atmosféře vašeho bydlení, ale zároveň na zdravějším podkladu vašeho spaní. 

Pokud vás zmíněné funkce zaujaly a rádi byste se dozvěděli něco více přímo od výrobce, nechte se inspirovat na oficiálních stránkách

Speciály

Aktuality