Elegantní stoličky ve tvaru přírodního kamene přidají domácnosti na luxusu

Prvky elegance a luxusu by ráda do své domácnosti čas od času přidala každá rodina, jen občas nevíme, na co se zaměřit. Při výběru stoličky však můžeme zabít ty dvě správné mouchy jednou ranou.

Krása spočívá už jenom v samotném vzhledu, jenž dokáže příjemně pohladit po duši. Doposud jsme si s kouzelnými energetickými kamínky mohli jenom hrát v ruce, nyní na nich můžeme dokonce i sedět.

Hladké kamenné stoličky ze série Fivetimesone Stone collection vychází ze stoprocentní přírodní plstěné vlny Merino. Jedná se o ruční výrobu s jedinečným designem.

Podobně jako každý kámen v moři, i tento je unikátní. Výplň tvoří polyesterová vlákna, která nám zajisti skvělou flexibilitu a pak především také dlouhodobou životnost.

Nesmíme zapomenout ani na to, že vlna je odolná proti zimě či chladu. Navíc ani nepřijímá špínu a je hypoalergenní. Tyto vlastnosti určitě potěší každého potenciálního zájemce.

Jelikož se jedná o luxusní doplněk, o něco horší to už bude s pořizovací cenou. Jakýkoliv takto vyrobený kus by nás měl vyjít na několik tisíc.

Budeme-li chtít po čase naši stoličku vyčistit, postačí nám k tomu lehce navlhčený hadřík. Následně nezapomeňme otřít dosucha.

Speciály

Aktuality