Právě se nacházíte:

Houpací sítě

Letní období roku si bez výjimky spojujeme s dovolenými a odpočinkem. Jednou z nejpříjemnějších možností, jak relaxovat za krásného slunečného počasí, ale i v prostředí Vašich domovů, je trávit volné chvilky odpočinkem v houpacích sítích a závěsných křeslech. Houpací sítě naplňují každého, kdo si do nich lehne, dobrým pocitem. Někdo nechá své myšlenky ubíhat a sní třeba o dovolené, moři, plážích a palmových hájích, druhý si jednoduše lehne a užívá si nicnedělání.

TYPY SÍTÍ

-sítě XXL obřích rozměrů s velkou nosností určené pro celou rodinu. Několik typů včetně provedení s tyčemi v pestrobarevných a přírodních provedeních (100% bavlna)

-sítě XL pro dva dospělé (100% bavlna), pestrobarevné

-sítě pro jednu osobu vč. provedení s tyčemi, přírodní i pestrobarevné

-sítě pro turistiku s hmotností od 0,3 kg (100% nylon) a nosností 90 kg, které je možné kombinovat s moskytierami a stanovým přístřeškem

-sítě z materiálů odolných působení UV-záření a povětrnostním podmínkám

-sítě pro větší děti ze 100% bavlny s nosností do 40 kg. Možnost volného zavěšení nebo umístění do stojanu

-kombinace sítě a kolébky pro děti do jednoho roku věku se stojany či bez, vyrobené z přírodních materiálů

ZÁVĚSNÁ KŘESLA

Závěsná křesla nabízejí svým uživatelům dostatek pohodlí a prostoru pro vydatnou relaxaci ať už na zahradě či v bytě. Menšími rozměry oproti sitím se mohou stát alternativou tam, kde není pro síť dostatek místa. Z důvodu polohy, která je blíže sezení než ležení, jsou křesla také vhodnější pro osoby s menší pohyblivostí.

TYPY KŘESEL

- jednodušší křesla, jejichž tvar je vymezen pouze horní rozpěrnou tyčí a dokáží se tak přizpůsobit tělesným proporcím i poloze sedícího. Několik provedení ze 100% bavlny nebo materiálů odolných působení UV-záření a povětrnostním podmínkám. Tato křesla je možné doplnit podnožkou. Luxusnější provedení křesel s několika rozpěrnými tyčemi, podhlavníkem a podnožkou, která překvapí pohodlím, stabilitou a odolností

-dětská křesla, která jsou zmenšenými kopiemi křesel pro dospělé a lépe tak odpovídají požadavkům dětí
 

Speciály

Aktuality