Obohaťte svůj obývací pokoj elegancí a pořiďte si moderní konferenční stůl

Pokud se zaměříme na výbavu obývacího pokoje, konferenční stolek je jednou z věcí, bez kterých se neobejde. V současné době máme však k dispozici spoustu nových elegantních nápadů a ty nám rozšíří možnosti, abychom si vybrali ten, který nám bude nejvíce vyhovovat.

V novodobé domácnosti vládnou čtyři typy dekorů. Jedním z nich je moderní bílý, který ocení zejména uchvatitelé minimalistického stylu, druhým z nich je skleněný, třetím lakovaný skleněný a čtvrtým klasický přírodní.

Zaměříme-li se nejprve na ten přírodní, pak obecně platí, že dřevěnými doplňky nikdy nic nezkazíme. Pokud si nevíme rady s výběrem, dřevo osloví prakticky každou domácnost. Kouzlo tkví v mnoha barevných odstínech a my si už jenom vybereme ten, jenž vyhovuje našemu interiéru nejvíce.

Mezi zcela nejvíce žádané varianty patří tzv. lakované sklo, které nabývá na kráse zejména díky svému (převážně) černému zbarvení. Prim hraje nejen skvělá barva, ale i lesk a příjemná plocha na dotek, což z takového stolku činí skvělého společníka každého obývacího pokoje.

Pokud bychom rádi naši obývací místnost oživili světlem, pak patrně spoléháme na světlé barvy. A do této kombinace by nám naopak mohl sedět moderní dekor, jenž nám zaručí například stůl CAMA bílý. S jeho přítomností je spojena osvědčená kvalita i pozitivní recenze uživatelů.

Speciály

Aktuality