Originální i nevšední vázy jako ten správný dekorativní kousek

Už víte, kdy a jak správě zapojit tvůrčího ducha? Zdali se o to neustále pokoušíte a chybí vám už jen prosté detaily, pak by náš další tip mohl být pro vás skvělým darem přímo z nebes. 

Řeč je o nových a moderních vázách, které svou designovou stránkou doladí krásu už tak půvabných květin a navíc vhodně doplní stále rostoucí atmosféru interiéru. 

Pěstujete-li si doma celou řadu vzácných nebo pohledných rostlin, možná jste už i vy sami přemýšleli, co jim chybělo, aby jejich estetická stránka více upoutala pozornost nejen nás samotných, ale i našich návštěv. 

Povětšinou jsme těžili z drahých přírodních rostlin, které jsme ale nakonec dali do nevkusné nádoby, tudíž byl výsledný efekt ne vždy takový, jaký jsme od toho očekávali. 

Zaměříme-li se však na novinky, které se nám prezentují na současném trhu, uvidíme, že kvůli tomu pravému kouzlu nemusíme chodit nikterak daleko, ba navíc jej můžeme mít do dvou dnů i u nás doma. 

Originální vázy, které jsou k dispozici v mnoha barvách i tvarech, slouží už samy o sobě jako skvělé bytové dekorace. A co teprve, pokud do nich vložíme tu správnou květinku. 

Právě až v tomto případě je důležité zapojit našeho uměleckého ducha, který nám napoví, co a kam vložit. My vám můžeme jen připomenout, že tu jsou možnosti, jež vám vaši práci usnadní. patří k tomu bohatý výběr a širokých sortiment těch nejlepších váz, které si můžete vybrat například na stránkách: Favi.cz, DecorOnline, InHaus

Speciály

Aktuality