Windomatic - vysavač na okna s extra sacím výkonem

Uklízení nikdy nebylo jednodušší. V době vánočních svátků to má leckdo už za sebou, jiné to teprve čeká, avšak komu se do toho až tak úplně nechce, má výjimečnou šanci si to co nejvíce usnadnit. I uklízení totiž může být zábavné, když za sebou necháváte znamenité výsledky. Nový čistič Windomatic vám je zaručí. 

Windomatic je nový elektrický vysavač od Viledy, který je od klasického vysavače doplněn několika chytrými funkcemi, jež vám usnadní pravidelné sezonní úklidy. Celá tato řada vychytávek byla nyní přizpůsobena dokonalému čištění oken, k němuž jsme doposud potřebovali několik složitých prostředků. 

Kromě hladkého přilnutí k běžnému povrchu se dostane i do míst, kam prosté přípravky nemohou. Sací síla se kontroluje pouhým stisknutím jednoho tlačítka, které je doplněno hned dvěma úrovněmi pro standardní a extra sací výkon. Ten je nadále rozložen do celé délky gumové plochy, čímž zanecháte vysávanou plochu záživě lesklou, bez jediných šmouh, kapek či otisků. Čištění oken se tak stává rychlejší a efektivnější než kdykoliv předtím. 

Okna samozřejmě nejsou jediným typem povrchu, na které se elektrický vysavač Windomatic dá použít. Čištění je určeno pro všechny hladké povrchy, mezi něž spadají například zrcadla, obklady, sprchové kouty, vany, skleněné dveře nebo stolky a mnohé další. Díky hlavici, s níž se dá svévolně pohybovat, se dostaneme i do normálně nepřístupných míst. Lepšího pomocníka byste při polití různých druhů tekutin jen těžko hledali. 

Samotná váha přístroje (640 gramů) je přijatelná i pro ty nejmenší z nás, tudíž se do úklidu hravě může zapojit i celá rodina. Autodobíjející se lithium-iontová baterie nám zajistí, že vysavač při zapnutém režimu vydrží alespoň 20 minut (maximálně 40), a tak zvládne umýt minimálně 60m(1 okno = 1m2). 

Další nespornou výhodou je kromě nízké hmotnosti i velmi tichý chod. I po stisku tlačítka maximálního výkonu je jedno v jakou denní hodinu se rozhodnete pro úklid, o vaší práci prakticky nebude slyšet. Několik zákazníků se rozhodlo Windomaticem nahradit papírové utěrky a udělat z něj stálého pomocníka v domácnosti. Zdali toužíte po efektivním pomocníkovi také vy, nechte se inspirovat jedinečnými funkcemi nového Windomaticu, s nímž uklízení nikdy nebylo rychlejší. 

Speciály

Aktuality