Žebřiny - ribstole: Ideální pomocník pro bolavá záda

Někdy hledáme zbytečně drahé pomůcky, které si sice pořídíme, ale použijeme je jednou či dvakrát a pak na ně zapomeneme. Nač si tedy s něčím lámat hlavu, když to jde i snadno!

V případě řešení akutních obtíží je nejlepší, když máte toho správného pomocníka doma při ruce. Žebřiny - ribstole zná asi každý z nás, kdo kdy chodil na tělocvik na základní nebo střední škole. Jejich přítomnosti se využívá nejen k mnoha cvikům, ale také k důkladnému protažení.

Bolí-li vás záda, povětšinou za to může nějaký ztuhlý sval/y, které máme z věčného sezení v kancelářích nebo doma u počítače. Pravidelné protažení uvolní napjaté svalstvo a občas vám i „prokřupne“ záda podobně dobře jako nějaký fyzioterapeut.

Ribstol poslouží jako ideální společník do domácnosti pro všechny členy rodiny, dětí nevyjímaje. Ti nejmenší po nich totiž mohou hravě šplhat a zlepšovat tak svou motoriku. Uvítají je však i osoby, které trpí onemocněním pohybového aparátu.

Další z výhod je designové sladění. Dřevo je bájný materiál, jenž se dá hravě sladit se vším, co doma máme. Pokud bychom však preferovali kovové žebřiny, ani to není problém. Prostě si jen během objednávky na internetu nebo návštěvy kamenného obchodu vybereme to, co nám bude zrovna vyhovovat.

Speciály

Aktuality