Alnus Vám vyrobí kuchyň a interiér na míru!

Firma Alnus není na poli interierového designu žádným nováčkem. Na trhu působí od roku 1993. Od té doby sklízí úspěch, spokojené zákazníky a má za sebou mnoho úspěšných realizací. 

Cílovou skupinou firmy Alnus jsou zákazníci, kteří touží po vytvoření luxusní kuchyně a bytového moderního designu. Díky profesionálnímu přístupu zaměstnanců a též moderním technologiíím, můžeme společnost zařadit mezi nejúspěšnější podniky ve svém oboru. Alnus se soustředí především na nejvyšší kvalitu a špičkový design, který se vyznačuje originalitou.Alnus můžeme zařadit mezi středně velké firmy. Zaobírá se výrobou nábytku na míru. Žádný zákazník není na odbyt, naopak, zakázka je vždy splněna. Individuální přístup je samozřejmostí. To patří mezi filozofii podniku. Pro každý projekt je připraven tým profesionální tým architektů, s kterým klient projekt probírá, zasahuje do něj a pomáhá ho tvořit. Důležitým aspketem je, že zákazník si u firmy prakticky objednává komplexní dílo. Alnus dokáže perfektně propojit jednotlivé části interiéru a doladit detaily.

Firma má k dispozici nejen vlastní tým designerů, architektů, ale i výrobní a montážní tým. Produkty, které společně vytvářejí jsou neopakovatelné a s vlastním rukopisem. Alnus spoluracuje s osvědčenými odborníky ze stavebnictví. Výhodou je i možnost, prezentovat  veškeré návrhy ve fotorealistických vizualizacích. Pokud plánujete oživit Vaše bydlení, neměli byste váhat a obrátit se na Alnus. Více informací získáte na stránce http://www.alnus.cz.

Foto. Alnus

Speciály

Aktuality