Shakira - letní sídlo v Miami Beach

Shakira je úspěšná kolumbijská zpěvačka, která se dostala do podvědomí publika v roce 2001 písní "Wherever, Whenever" z alba Laundry Service. Od té doby se stále drží na předních příčkách různých hitparád všude ve světě. My vám nyní představíme její dům v Miami Beach na Floridě.

Florida nabízí spoustu upoutávek. Jsou to hlavně nádherné pláže a příjemné letní počasí. Proto tu hledá místo pro svůj domov mnoho celebrit. Florida se může pochlubit hvězdami jako jsou americký herec Matt Damon, zpěvák Ricky Martin nebo popová star Cher, která tu vlastní zámeček za 8 milionů dolarů.  

 
Sexy a smyslná Shakira koupila dům na Floridě v roce 2001 za 2 miliony dolarů a vytvořila si tu příjemné místo, kde relaxuje s celou svou rodinou. 
 
Sídlo o rozloze 6500 stop čtverečných vypadá spíše jako zámek. Najdeme zde pět ložnic, šest koupelen, bazén a soukromý přístav. 
 
Zpěvačka se v roce 2006 rozhodla tento dům prodat za 6,5 milionů dolarů z odůvodněním, že je moc malý. Pro většinu lidí by tu bylo místa víc než dost, ale pro kolumbijskou princeznu se to nezdá být dostačující.  
 
 
 

Speciály

Aktuality