Moderní zásuvky a vypínače jsou součástí každého stylového interiéru

Jak jde postupně doba kupředu, kolikrát se neubráníme ani my sami a musíme jít s ní. V poslední řadě se nám to potvrdilo i co se týče zásuvek nebo vypínačů, jejichž přínos je prostě nadčasový.

Prim hrají v dnešní době pochopitelně bezkontaktní senzory, které jsou navíc i z hlediska takové koupelny velmi hygienické. Stačí jen přiložit ruku a rázem máme rozsvíceno nebo spustíme proud vody.

Zdali bychom se k takovému kroku odhodlali, jistě bychom jej rádi sladili s okolními doplňky, což ne vždy z hlediska různobarevnosti našeho interiéru bývá možné. Co si však můžeme ulehčit, to je výběr rámečku, jenž se designově osvědčil, pokud v něm jsou tři a více zásuvek.

Elegantní bývají zejména ty vypínače, které jsou lehce podsvícené. Jedná se o kontrast, co nám není extra nepříjemný, ale zároveň nám pomůže, až se v noci budeme toulat po domě.

Nejlepší osvícení se ukázalo s modrými nebo fialovými odstíny. Půvabné bývají ovšem také jiné barvy, záleží hlavně na individuálním vkusu člověka.

Pomocí chytrých spínačů navíc nemusíme ovládat jenom světla, můžeme tím kontrolovat i jinou elektroniku v domy či bytě, mezi což lze dneska zařadit třeba i žaluzie, topení nebo dokonce i iphony a tablety.

Speciály

Aktuality