Eva Longoria tráví dovolenou na luxusní jachtě Ladyship

Každý si bydlení na dovolené představuje jinak. Někdo v luxusním hotelu, jiný například v karavanu, někomu stačí stan. Herečka Eva Longoria si s manželem Tonym Parkerem užívá dovolenou se vší parádou na pronajaté luxusní jachtě navržené týmem Heesen Yachts Design. Plavidlo měří 41 metrů a pojme až deset cestujících plus osm členů posádky.

Jachtu dokončili roku 1994 Frank Mulder a Heesen Yachts Design Team. Díky své velikosti a řešenému interiéru je schopna pojmout až deset cestujících společně s osmi členy posádky. Cestovní rychlost této krásky je 22 uzlů.

 

Soukromí i prostor k zábavě

Venkovní vířivka s horkou vodou a nádherným výhledem na moře poskytne soukromí zamilovanému páru, relaxaci si v ní ale užijete i se skupinou přátel. Také můžete posedět na pohodlné sedačce a pozorovat horizont společně s posádkou.

Interiér nabízí rozlehlé luxusní prostory. Nezbytným příslušenstvím je samozřejmě kuchyň s jídelní částí, nebo objemný bar s gaučem, kde si můžete pohodlně povídat se všemi hosty a kochat se přitom vyhlídkou na moře.

Samozřejmě nelze opomenout ani prvotřídní koupelnu a ložnici. V koupelně je zabudovaný kvalitní sprchový kout s teplou vodou a samozřejmě designová toaleta. Nejen ženy si potrpí na krásu, proto zde nechybí velké zrcadlo a četné přihrádky na kosmetické přípravky a hygienické potřeby.

Ložnice také není o nic ošizena. Nachází se v ní komfortní dvojlůžková postel s příjemným povlečením, která zaručí pohodlný spánek a relaxaci.

Speciály

Aktuality