Multifunkční trouba Whirpool Jet Chef

Nová multifunkční trouba Jet Chef vypadá i funguje jako nejlepší tradiční trouba ve své třídě. Díky pokrokovým technologiím však nabízí mnohem více a spojuje vynikající kvalitu, možnosti použití a rychlost s nesmírně snadným používáním.

S novou mikrovlnnou troubou Whirlpool Jet Chef se budete cítit jako šéfkuchaři v každé situaci. Její konstrukce totiž uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

Vnitřní objem 31 litrů a otočný talíř o průměru 36 cm umožňuje přípravu zapečených těstovin, celého kuřete, či jakéhokoli objemnějšího pokrmu. Má v sobě inteligentní technologie, která při přípravě pokrmů řídí celý postup vaření, ať již se jedná o ohřev, pečení do křupava nebo vaření – to vše na jediný stisk tlačítka a s těmi nejlepšími výsledky!

Výrazný a moderní design
Nová trouba Jet Chef se svým stylovým a moderním designem rozhodně vyčnívá z davu. Návrh čerpá z nejmodernějších trendů profesionálních vestavných spotřebičů, a tak tvary spojují přímé linie rukojeti a okénka s jemnějšími křivkami rozhraní, otočného knoflíku a dvířek. Design trouby jde ruku v ruce s posledními trendy v oblasti návrhu kuchyní.

Speciály

Aktuality