Žijme zdravě, žijme s chutí! Jací kuchyňští pomocníci se nám osvědčili?

Kvalitního kuchyňského společníka občas hledá každý z nás. Už jen kvůli tomu, aby mohl začít den s chutí, zkrátil si dlouhou chvíli nebo si jen prostě připravil to, co mu zrovna přijde pod ruku. S moderními doplňky, jaké nám připravila dnešní pokročilá doba, to bude velmi snadné a navíc můžete v samotném závěru ušetřit nějakou tu kačku navíc. Nevěříte? Přesvědčte se na vlastní oči! 

Chytrá kuchyň je součástí každé moderní domácnosti. Abychom měli jistotu, že i my disponujeme něčím takovým, není od věci se čas od času nechat inspirovat tím, co je právě v módě. Běžné přístroje a doplňky se dříve nebo později dočkají své mladší a zároveň chytřejší podoby, která pro nás může znamenat spoustu užitku. 

Málokdo z nás žije zdravě, avšak většinou to bývá z toho důvodu, že k tomu buďto nemá ty správné prostředky, nebo se mu nechce trávit nad přípravou tolik času. Skvělým řešením by pro nás mohl být Perfect Smart Smoothie, tedy zručný pomocník, s jehož společností si připravíte zdravé smoothie nebo lahodnou polévku (bez vaření) v rámci pár sekund. 

Po jeho stopách jdou další multifunkční výrobky, jako jsou mixéry či odšťavňovače. Příprava například takového bramborového salátu nám za běžných okolností může zabrat několik cenných minut a ty bychom při použití tyčového mixéru mohli strávit za příjemnějších okolností na lepším místě. Univerzální odšťavňovače od značky G21 (nebo rovnou celé sety) obsahují vše, na co jen pomyslíte. 

Výhodou daných produktů je, že u nich nemusíte trávit tolik času ani v případě čištění. Snadná údržba je dalším faktorem, díky kterému se tito nezbytní společníci těší stále větší oblibě. Vše stačí jednoduše propláchnout a přístroj náhle bude jako nový. Další pozitivum mimo jiné plyne i ze snadného ovládání, takže si s ním bude rozumět každý. 

Pokud byste rádi zkusili něco nového, můžete se nechat unést na vlně fantazie tím, co pro vás připravila nová sušička potravin Harmony Big. Díky její speciální funkci se nemusíte bát, že by vaše ovoce nebo zelenina přišly o potřebné vitamíny. Sušené potraviny mají oproti klasickému ovoci dlouhou trvanlivost a při náhlé zásobě energie, chuti či potřebě vitamínů je vždy oceníte. 

Speciály

Aktuality