Matrace z líné pěny - galaktický prožitek maximálního pohodlí

Lidé často hledají příčinu špatného spánku ve špatné posteli, avšak tak tomu rozhodně není. Vše záleží od matrace, která určuje, do jak hlubokého snění jste ochotni se ponořit. Už jste zakusili kouzlo líné pěny?

Vesměs se nejedná o žádné tajemství, přesto to spousta lidí ještě neví. Líná pěna, jíž se v moderní době přezdívá také „vesmírná“, má zvláštní dar vracet se do původní známé polohy, a to navíc i po letech používání, což je pro dnešní pokročilou dobu naprostý základ.

Nejlepší na tomto stylu pohodlí je, že dokonale kopíruje křivky vašeho těla. Co to znamená? Již nikdy žádné proleženiny ani bolesti hlavy, kloubů či zad. Jakmile si lehnete, „propadlá část“ dokonale obkreslí vaše tělo, čímž vás nebude nic tlačit. Jakmile si stoupnete, matrace se vrátí do své původní polohy, aniž byste poznali, kde jste naposledy ulehli.

Skvělé ortopedické vlastnosti jsou potvrzeny nejedním lékařem, neboť se tu doposud nenašla matrace, která by lépe podporovala uvolnění svalstva a spolu s ním i lepší prokrvení celého těla. Není se tedy čemu divit, že je tento doplněk součástí každé ložnice osob, jež jsou dlouhodobě upoutány na lůžko.

Matrace z líné pěny nebývají nejlevnější, proto kdybyste si nechtěli sahat hluboko do peněženky, v mnoha případech si vystačíte pouze s tzv. „matracovým topem“. Tato vložka se dává na vaši klasickou matraci a svou funkci plní více než skvěle.

Speciály

Aktuality