Nepropásněte akční nabídku našich kvalitních matrací

Firma JADEMA nabízí ve svém e-shopu, kromě postelí, roštů a spousty cenově velmi zajímavých výrobků, velmi kvalitní matrace. Na výběr je z více materiálů, složení a velikostí.

Správný výběr matrace Vám zajistí zdravý a klidný spánek, odbourá nepříjemné bolesti hlavy a zad. Správný typ matrace je pro každého člověka jiný, proto jsou vyráběny z několika druhů materiálu. Co je pro všechny stejné, je to, že se na matraci musíte cítit dobře, musí být dostatečně pružná a elastická.

V našem e-shopu nyní probíhá akční nabídka na řadu velmi kvalitních matrací.

Představíme Vám 3, o kterých jsme přesvědčeni, že Vás zaujmou.

HYGIENICA 400. Je to bultexová matrace, která se vyrábí zcela jiným odlišným výrobním procesem než polyuretanové pěny. Vyrábí se bez použití freonů. Vyznačuje se zejména tím, že má pórovitou strukturu srovnatelnou s mořskou houbou. Charakterizuje se tím, že nemá vlastní vůni a naopak má antibakteriální vlastnosti, tudíž je to velmi vhodná látka pro osoby trpící alergií. Tato matrace má také speciálně vyvinutou složku, která umožňuje lepší odvětrávání matrace, ale hlavně je odolná vůči bakteriím a vlhkosti. Speciální vlákna Aqua zaručují optimální klimatizaci. Může se také chlubit speciální zónou pro komfort ramen a pánve, tzv. hygienickým katalyzátorem.

Další v akční nabídce je velmi kvalitní zdravotní matrace SENSIPUR PLUS. Sensipur plus je speciální pěna, která reaguje na teplo a tím splňuje všechny požadavky na přizpůsobení těla. Kombinuje se s Bultex pěnou a tím se stává tato matrace exkluzivní, jelikož zaručí klidný a dokonalý spánek. Tím, že se kombinuje s Bultexem, se zároveň zaručuje, že nejsou porušeny sací vlastnosti a prodyšnost matrace zůstává prakticky stejná.

Matrace SENSIPUR PLUS optimalizuje odlehčení páteře, velmi dobře propouští pot, ale nezadržuje vlhkost. Matrace Sensipur plus má velmi pozitivní vliv na oběh krve a to díky efektu tzv. pomalého vracení se do původní polohy. Tento efekt nabízí jedinečné rovnoměrné rozložení tlaku na lidské tělo. Tímto se lidské tělo součastně stabilizuje v optimální poloze, což má za pozitivní následek to, že se člověk méně otáčí a tím dochází ke klidnému a kvalitnímu spánku.

A jako naší třetí akční nabídku Vám představíme kvalitní zdravotní matraci VISCODREAM. Je vysoká 19 cm a ukrývá v sobě kombinované zónové jádro. Tato matrace se vyrábí kombinací viskoelastické a bultexové pěny. Matrace má optimální ventilační schopnosti, které zajišťují vhodné odvádění vlhkosti. Je velmi prodyšná a to mnohonásobněji než je latex, který má vysokou hustotu oproti klasické polyuretanové - studené pěně což zaručuje nerušené provzdušňování.

Tyto tři matrace mají potah se zipem, který je možné prát v pračce do 60°, jsou k dostání ve dvou tvrdostech a to v H2, která je určená do nosnosti 90kg a v tvrdosti H3, která je určena pro nosnost do 120kg. Vhodně zvolenou tvrdostí matrace se v největší míře odlehčuje páteř a musí jí umožnit přirozené a lehké ohnutí do tvaru písmene  „S“ při poloze „na znak“ a čáry v poloze „na bok“, tím se páteř a svalstvo odlehčí a prostory mezi obratly se mohou naplnit tekutinou a zregenerovat se. Svou speciální úpravou jsou vhodné pro osoby, které mají potíže s meziobratlovými ploténkami.

Běžná maloobchodní cena těchto matrací je přibližně o 50% vyšší než naše akciová, proto neváhejte a objednávejte.

Speciály

Aktuality