Postele s úložným prostorem přispějí při krizi s nedostatkem místa

Jak už tomu bývá zvykem, spousta lidí má vždy přebytečné věci, které nemá kam uklidit. Následně je skládají tam, kam se ani nehodí, z čehož nám vzniká ještě větší nepořádek. Proto je dobré se k tomuto problému postavit čelem a přijít s ideálním řešením.

A jednou z možností, nacházíme-li se zrovna v nouzi koupě nové postele, může být správná volba vhodného spacího prostředku, který neztrácí na designu a přitom hravě splní svůj účel.

Jednu takovou alternativu nám představuje čalouněná postel Lyon, která kromě úložného prostoru a moderního vzhledu nabízí ještě jednu netradiční, leč velmi působivou věc. A tou je LED osvícení. Jak už bývá trendem, do ložnice se nehodí příliš pestrá a jasná světla, LED osvětlení přitom není nikterak ostré a ani nepříjemné. Barvy a intenzitu si navíc můžeme měnit skrze dálkové ovládání.

Druhou takovou možnost nám představuje například postel Maxi Drew Euro. Ta je vhodná pro všechny, co preferují nábytek ze dřeva a spolu s ním tedy i nádech přírody. Její parametry bohatě postačí i těm náročnějším uživatelům a ani o životnost se bát nemusíme. Postel je totiž vyrobena výhradně z masivní borovice.

A pro příznivce skandinávského stylu, kteří zároveň ocení, že si nemusí sahat hluboko do peněženky, tu je model BRW Porto, jehož designové křivky nás spojují s rysy dnešní doby. Dováží se převážně ve světlých barvách. Montáž je jednoduchá a životnost postele to nijak neohrozí. Prim tu hraje hlavně lehkost a charakteristická vlastnost severu.

Speciály

Aktuality