Interiérové trendy: Předsíňové stěny. Které budou vyhovovat vám?

Předsíňové stěny jsou jednou z prvních věcí, které lidé spatří, vstoupí-li do domu. Chcete-li i vy ohromit vaše návštěvy a sami se cítit dobře, nechte se inspirovat tím nejnovějším, co nám dnešní doba nabízí.

Prim moderní doby hrají jednoduché, avšak vkusné barvy. Jednu z takových nám například představuje model Caserredo, který je tvořen z kvalitní laminátové desky, což je velice vkusný materiál, jenž dokáže zaujmout na pouhý pohled.

Sestava obsahuje klasicky dvě komody, zrcadlo a věšákový panel. Dané barevné sladění je dobré do každého interiéru s bílým či nějakým světlejším pozadím.

Neméně úchvatné bývají předsíňové stěny s krycím názvem Caserredo Mášenka, jichž je sice více druhů, zato se pyšní stejným materiálem, který je doprovázen neotřelým vzhledem a světlými odstíny.

Základ nám zde tvoří laminovaná dřevotříska v barvě jasan šimo. Standardní sestava obsahuje botník, zrcadlo, nízkou skříňku se zásuvkou a věšák.

A pokud bychom chtěli povolit uzdu naší fantazii a pořídit si něco, co je opravdu skvostem číslo jedna interiérových trendů, pak tu máme předsíňovou stěnu Falco Perla, která je účelná, moderní i praktická zároveň.

Její hlavní přednost plyne z elegance a univerzálnosti, neboť dokáže skvěle zapadnout do každé domácnosti. Skládá se ze skříňky, věšáku s policí, botníku s čalouněním, zrcadla a ještě klasické skříně.

Speciály

Aktuality