Scandi Noir – nový styl, který se těší nečekané oblibě

Zdali jste příznivci módy a právě uvažujete nad nějakou zásadní interiérovou změnou, pak může být další tip přímo stvořený jako pro vás. Scandi Noir je novým stylem, jenž se nečekaně rychle ujal předních příček na žebříčku oblíbenosti.

Abychom začali úplně od začátku, vedle prodyšné domácnosti, která jde ruku v ruce minimalistickým stylem, se Scandi Noir nechal inspirovat u skandinávského interiéru, jemuž vévodí převážné bílé, hnědé a černé barvy.

Pokud už teď máte představu o skandinávském nádechu, pak je nový módní přírůstek jakoby okopírovaný, až ten rozdíl, že z něj bílá barva úplně vymizela. Výsledkem je ryzí černá, která umí být paradoxně příjemně kouzelná.

Co se od toho dá očekávat? Tmavé barevné tóny se mohou nacházet jak na pozadí, tedy na stěnách, tak i na našem nábytku, jenž tvoří převážně gauč, sedačky, stolky, židle a další doplňky.

Při slazení dáváme pozor vždy na to, abychom to nepřehnali. Rozhodneme-li se jednu interiérovou stěnu proměnit na černou, pak už k ní zpravidla nepřidáváme černý stůl či černý gauč. Skvělá kombinace o to lépe pak vynikne se světlým materiálem.

Scandi Noir nicméně nepřináší do domácnosti jen „dramatičnost“, nýbrž i nadčasovost a luxus, který je zejména v poslední době v módních trendech velmi vyhledávaný.

Speciály

Aktuality