Takto vypadá komfort! Sedací soupravy od Aksamite vás přímo pobízí k odpočinku

Pevný na pohled, jemný na dotek. To jsou základní rysy, kterými se řídí moderní sedací souprava ARTE.

Všichni si potrpíme na jiném stylu a na jiné míře pohodlí, přesto je důležité podotknout, že většina z nás vyhledává hlavně pohodlný nábytek, na němž si bude moct po dlouhém dni stráveném v práci odpočinout.

Souprava ARTE k nám přichází z produkce firmy Aksamite a kromě moderního designu se rovněž chlubí kvalitními materiály, které po usednutí dokonale kopírují křivky vašeho těla.

Podobně jako v posteli dojde k uvolnění vašich ztuhlých svalů, tak i zde si dokonale odpočinete například při pohledu na nějaký váš oblíbený film.

Samotný design (jakožto celek) nás odkazuje na oblíbený minimalistický styl, v němž figurují ladné prvky a nijak neotřelé barvy. Zejména bílé odstíny se dají dobře kombinovat, tudíž ani u vás doma by neměl být problém tuto sedací soupravu sladit s okolím.

Kdybyste vyhledávali něco více exotického nebo na pohled pestřejšího, nechte se inspirovat výrobky od zmíněné značky Aksamite, která se může pochlubit více návrhy než jenom těmi, jež vidíte na přiložených obrázcích.

Všechny soupravy se těší z podobného základu, a to je svařovaný železný rám tvořící kostru a HR studených pěn podporujících komfortní sezení. Samotný vzhled podtrhuje dřevěná lišta, která ohraničuje celou sedačku.

Speciály

Aktuality