Televizní stolek na kolečkách vyřeší potíže s místem i pomůže vašemu pohodlí

Většina domácností už v dnešní době disponuje dvěma televizemi. Ti z nás, kteří tu možnost nemají anebo jim to prostorové dispozice neumožní, by se mohli zaměřit na výhody, jaké jim přinese televizní stolek na kolečkách.

V první řadě je podstatné si uvědomit, že nám dnešní doba nabízí několik designových možností, které vyhoví potřebách všech stylových interiérů. Ať už máte jakýkoliv vkus, pokaždé si vyberete.

Mobilní televizní stolky nachází stále větší oblibu díky svému posouvání mezi místnostmi. Máte-li například spojený obývací pokoj s ložnicí, snadno si televizi přesunete, a když k vám přijde návštěva, pak ji vrátíte na původní místo. To vše bez větší silové námahy.

Velké uplatnění našly tyto stolky v dětském pokoji, kde je to dobré zejména v případech, máte-li dětí víc, čímž si sledováním nenaruší své soukromí. Výjimku netvoří ani dobré polohování, s nímž si televizi mohou natočit pro svůj úhel pohledu na gauči, v křesle nebo v posteli.

Cena stolků na kolečkách se pohybuje přibližně od jednoho tisíce (pro ty klasické) až po pět tisíc (pro ty náročnější - s šuplíky například). Skvělé jsou i bohaté designové varianty, k nimž můžete zapojit svou tvůrčí fantazii.

A pokud vás výhody posuvného televizního stolku oslnily, tak byste možná rádi zvážili i výrobu na míru. Díky tomuto kroku byste mohli mít stolek přesně dle svých výškových parametrů, což může být opravdu výhoda, záleží-li vám na tom, z jakého úhlu se díváte.

Speciály

Aktuality