Závěsné křeslo ozvláštní místnost a zaručí pohodlí

Stylový interiér si vyžaduje stylové změny, a pokud i vy disponujete domácností s jednou větší místností nebo dětským pokojem, pak je tento tip jako stvořený přímo pro vás.

Závěsná křesla představují kousek klidu, který skvěle zapadne do našeho „relaxačního koutku“. Nemáte ještě něco takového? Pak je možná na čase to napravit.

Dnešní moderní trh zahrnuje hned několik závěsných alternativ, jež disponují různými velikostmi i různým druhem uchopení, a proto bychom se jako vždy měli rozhodovat vlastní zkušeností.

Z hlediska designu nejefektivnější se jeví upevnění pomocí provazů (nebo řetězů), které se přiváží ke stropu či nějaké speciální (převážně kovové) konstrukci.

Výhodou oproti houpacím sítím je zejména v tom, že závěsná křesla nevyžádají tolik prostoru.

Co se materiálu týče, nejčastěji se setkáváme s umělým ratanem. Vše je nicméně odvozeno od našich finančních možností.

Pokud bychom nechtěli ke stropu nic upevňovat, můžete vsadit na klasická křesla zavěšená na stojanu. Jejich cenové rozpětí se ale pohybuje v řádech tisíců.

Závěsná křesla se stávají čím dál populárnější. Z jejich přítomnosti se těší jak děti, tak i dospělí. Jakmile si jedno takové domů pořídíte, budete se až divit, že na něm nonstop bude někdo sedět.

Speciály

Aktuality