Chladničky Samsung Série G – prostorné, úsporné a elegantní

Chladničky Samsung Série G využívají nejnovější inovace v oblasti optimálního skladování potravin a chladících technologií. S největší kapacitou pro uchování potravin ve své třídě stále dosahují úspornosti A+++.

Divize chladniček společnost Samsung Electronics Co., Ltd., která je na evropském trhu z hlediska tržního podílu jedničkou, představuje novou chladničku s mrazákem řady Série G. Ta byla navržena s ohledem na koncepci chytrého designu, který maximálně zvětšuje vnitřní objem chladničky při zachování stejných vnějších rozměrů a nabízí navíc až o 60 litrů prostoru pro více potravin. Celková kapacita tak činí jedinečných 400 litrů.

Chladničky Samsung Série G se vyvíjí v Evropě a pro evropské zákazníky. Nabízí inovace v oblasti prostoru, lepší izolaci, štíhlejší stěny a vylepšenou ergonomii vnitřního prostoru. To jsou některé z nových funkcí, jejichž cílem je nabídnout více výhod a zlepšení.

Středobodem každé domácnosti je kuchyň a centrem každé kuchyně je chladnička. Stále více zákazníků hledá jednodušší intuitivní spotřebiče, které snadno začlení do svých domovů,“ řekl Chang Wan Hong, výkonný viceprezident divize Digitálních domácích spotřebičů společnosti Samsung.

Zásluhou digitálního invertorového kompresoru a nového systému SmartEco, který optimalizuje funkce přístroje, se chladničky Samsung Série G se vyznačují energetickou účinností až A+++. Sedm chytrých čidel neustále vyhodnocuje teplotu a vlhkost a účinně řídí kompresor, pomocí čehož dochází k úsporám energie a dosahuje se maximálního chladícího účinku. Dokážou tak udržet požadovanou teplotu a zároveň optimalizovat spotřebu energie.

„Chladničky Samsung Série G se svým elegantním designem a praktickými funkcemi umožňují uživatelům žít chytřejší a snazší život a zároveň přispívá úsporami energie k udržitelnému životnímu prostředí,“ dodává Chang Wan Hong.

Pro udržení čerstvosti potravin udává technologie Twin Cooling Plus společnosti Samsung nový standard v nastavení přesné teploty, jelikož chladí a mrazí jednotlivé prostory samostatně. Proto zůstávají potraviny při optimální vlhkosti stále čerstvé. Technologie No Frost zajistí, že se uživatelé již nemusejí zatěžovat rozmrazováním svých chladniček, protože brání vytváření námrazy na skladovaných potravinách.  Oddíl s nastavitelnou teplotou CoolSelect Zone umožňuje uživatelům nastavit si teplotu podle potřeb jednotlivých potravin a skladování.

Chladničky Samsung Série G jsou vybaveny bočním LED osvětlením zajišťujícím maximální světlo a pohodlí a stylovým modrým LED panelem. Modrý LED displej krášlí exteriér chladničky vylepšeným designem a praktičností a nabízí snadnější ovládání chladničky i mrazničky bez nutnosti otevřít dveře. Estetický dojem posiluje minimalistický elegantní design a široká paleta madel, která doplňují celkový vzhled přístroje.

Chladničky Samsung Série G jsou k dispozici v různých velikostech (výška 1,85 m, 1,92 m a 2 m) a v řadě povrchových úprav, které budou vyhovovat každému uživateli – od klasické bílé přes moderní nerezovou ocel, která jsou oblíbené po celé Evropě, až po místní preference, jako je černá barva ve Velké Británii nebo vanilkově béžová v Itálii – vzali jsme do úvahy všechna přání našich zákazníků. 

Kontaktní osoba:

Petra Pješčaková, Ogilvy PR

Mob: 724 058 292

Email: petra.pjescakova@ogilvy.com

O společnosti Samsung Electronics

Společnost Samsung Electronics Co., Ltd. je předním světovým výrobcem polovodičů, telekomunikačních zařízení, digitálních médií a technologií určených pro digitální konvergenci. V roce 2010 dosáhla tržeb ve výši 135,8 miliard amerických dolarů. Společnost Samsung Electronics zaměstnává zhruba 190 500 pracovníků ve 206 pobočkách v osmašedesáti zemích po celém světě a je rozdělena do osmi nezávislých obchodních společností: Visual Display, Mobile Communications, Telecommunication Systems, Digital Appliances, IT Solutions, Digital Imaging, Semiconductor and LCD. Značka Samsung Electronics je jednou z nejdynamičtěji rostoucích globálních značek dneška. Samsung Electronics je předním výrobcem digitálních televizorů, paměťových čipů, mobilních telefonů a TFT-LCD displejů.

Více informací naleznete na www.samsung.cz a www.samsung.cz/blog.

Speciály

Aktuality