DO SIKO KOUPELNY I PRO LUXUSNÍ SORTIMENT A KUCHYNĚ

SIKO KOUPELNY významně rozšířily svůj sortiment luxusních koupelen. V pražských prodejnách na Černém Mostě a v Průhonicích vznikly dokonce samostatné sekce, ve kterých jsou právě koupelny pro náročné zákazníky vystaveny. Novinkou je rovněž přesah do segmentu kuchyní. Dosud SIKO KOUPELNY nabízely kuchyňské obklady, baterie a dřezy, nově však zařadily celé kuchyňské sestavy.

Rozšířený sortiment luxusních obkladů a dlažeb, sanitární keramiky a koupelnových doplňků prestižních zahraničních značek a světoznámých designérů nyní naleznou zájemci v nově vybudované sekci luxusních koupelen v pražských prodejnách na Černém Mostě a v Průhonicích. „Snažíme se našim zákazníkům maximálně vycházet vstříc. Proto jsme významně rozšířili nabídku luxusních koupelen a nově mezi prodávané výrobky zařadili i kuchyně. Připravili jsme expozici těch nejžádanějších modelů – od moderních, přes trendy design až po rustikální. Zákazníkům samozřejmě poskytujeme i oblíbené zpracování návrhu kuchyňské linky na počkání a zdarma,“ říká vedoucí marketingového oddělení SIKO KOUPELNY Jan Voldán a doplňuje: „Podle zájmu budeme případně sekci luxusních koupelen i kuchyní rozšiřovat a vystavovat i v jiných prodejnách.“ Luxusní výrobky zákazníky překvapí i nečekaně nízkou cenou. „Díky vedoucí pozici na trhu se nám podařilo získat designové zboží prestižních dodavatelů za podmínek, které umožnily nabízet je našim zákazníkům za výrazně nižší ceny, než jsou na trhu běžné,“ popisuje Voldán.

V prodejnách na Černém Mostě a v Průhonicích se zákazníci mohou inspirovat mnoha luxusními sériemi, mezi kterými nechybí např. obklady Marmo D Wall, které díky technologii digitálního tisku odráží přirozenost mramoru nebo série Boulevard, jež nabízí velkoplošný dekor ve tvaru pohybující se duny. Kolekce E_motion v jemně tónovaných pastelových barvách navozuje pro změnu romantický styl. Působivého efektu naopak dosahují série Bond a Snake. První pochází od známého designéra Harri Koskinena. Je inspirovaná přírodou a odráží se v ní všechny aspekty – voda, slunce, písek, země, kámen. Unikátní design série Snake, inspirované hady, vytvořil jeden z předních tureckých designérů, Can Yalman. Kosočtvercový obklad reprezentuje jednu hadí šupinu. V jednom celku pak tvoří dojem opravdové hadí kůže, které se chcete dotknout. Mezi luxusní série sanity se bezesporu řadí také designové řady Freedom, Istanbul a MOD od světoznámého designéra Rosse Lovegrova, které získaly řadu prestižních ocenění včetně reddot design award. Kolekce Freedom je například charakteristická asymetrickým designem a čistotou tvarů. Osobité výrobky působí v koupelně téměř jako šperk.

V nabídce luxusních produktů klienti dále najdou třeba nadčasové vany Kaldewei, designové sprchové kouty Hüppe, kamenná umyvadla Design by Triomini, barevně originální kolekci Roca Khroma, strohé linie Alessi dOt od výrobce Laufen, minimalisticky střídmé baterie Veris od Grohe, harmonicky moderní baterie Axor Massaud nebo kultivovanou sérii PuraVida estetického vzhledu, obě od Hansgrohe.

série Marmo D Wall
Výrobce: Impronta Ceramiche
Popis: Díky použité technologii digitálního tisku obklady série Marmo D Wall věrně odráží přirozenost mramoru. Obklady lze pořídit ve formátu 25x65 cm a doplnit je celou řadou lineárních ozdobných dlaždic s texturami a květinovými reliéfy.
MOC v SIKO KOUPELNY: od 1.199 Kč/m2

série Boulevard
Výrobce: Impronta Ceramiche
Popis: Název série byl inspirován hollywoodským „chodníkem slávy“. Obklady a dlažby série Boulevard jsou nabízeny ve formátech 30x60, 60x60, 45x45, 60x90 cm v pěti odstínech, doplněných velkoplošným obkladovým dekorem mající tvar pohybující se duny ve formátu 40x60 cm.
MOC v SIKO KOUPELNY: od 1.199 Kč/m2

série E_motion
Výrobce: Impronta Ceramiche
Popis: Kolekce pro všechny, kteří touží po oáze klidu a odpočinku. Jemně tónované odstíny pastelových barev vytváří interiér v romantickém stylu, který je přesto moderní a mladistvý. Série E_motion je vyrobena z bílého monoporézního materiálu v šesti pastelových barvách ve formátech obkladů 24x55 cm a dlažby 34x34 cm. Obklady lze ozvláštnit mnoha způsoby – mozaikami formátu 24x55 cm, dekorací se stále populárním tapetovým vzorem nebo květinovým dekorem. 
MOC v SIKO KOUPELNY: od 899 Kč/ks

3D obklady série Bond
Výrobce: Kale
Popis: Exkluzivní a výjimečná série od světoznámého designéra Harri Koskinena. Inspirovaná přírodou samotnou, její krásou, tvary i světlem. Série nese stopy přírody přes své unikátní tvary a barevné variace. Odráží se v ní všechny přírodní aspekty – voda, slunce, písek, země, kámen. Díky kombinaci lesklých vypouklých a vydutých obkladů lze vytvořit úžasný dojem třpytivých efektů světla a stínu. Obklady se vyrábí v 10 základních barvách pouze v lesklé variantě. Rozměr jednoho obkladu je 19,5x22 cm.
BOND se vyrábí ze stejného materiálu jako běžné obklady a tudíž mají stejné vlastnosti jako běžně dostupný obklad. S těmito unikátními obklady lze vytvořit opravdu originální a neokoukané prostory. V nabídce jsou jak vyduté a vypouklé obklady, tak i rovné, které se doporučuje používat na místech, kde budou instalovány koupelnové zařizovací předměty.
MOC v SIKO KOUPELNY: od 3.199 Kč/balení o 16 kusech

série Snake
Výrobce: Kale
Popis: Série byla inspirována jedněmi z nejstarších
a nejvíce fascinujících zvířat na této planetě – hady. Tento unikátní design vytvořil jeden z předních tureckých designérů, Can Yalman. Moderní interpretace organických forem přináší nový pohled na svět obkladů. Obklady SNAKE jsou kosočtvercového tvaru, přičemž každý kus reprezentuje jednu hadí šupinu. V jednom celku tvoří tato série dojem opravdové hadí kůže, které se chcete dotknout. Obklady se vyrábí v 15 základních barvách – jak v lesklé, tak v matné variantě. Rozměr jednoho obkladu je 16x20 cm. Obklady je možné zakoupit buď jako celé „šupiny“ nebo pravé a levé varianty, pomocí kterých lze vytvořit množství různých kombinací dle fantazie. 
Obklady SNAKE se vyrábí ze stejného materiálu jako běžné obklady a tudíž mají stejné vlastnosti. 
MOC v SIKO KOUPELNY: od 2.699 Kč/balení o 22 kusech

série VitrA Freedom
Popis: Designová řada od světoznámého designéra Rosse Lovegrova. Freedom navazuje na velice úspěšné řady Istanbul collection a MOD, které získaly řadu prestižních ocenění včetně reddot design award. Svým ztvárněním překonává veškeré konvence a nabízí naprosto ojedinělé tvary sanitární keramiky, nábytku a baterií.

Umyvadla jsou k dispozici ve 2 rozměrech 65 a 85 cm
a 2 provedeních - závěsné či stojací. Ideálně ladí s nábytkem Freedom, u kterého 3D vzor na zásuvkách nabízí překvapující efekt. V bílé či černé barvě, vše s pojezdy softclose. Nábytek doplňují zrcadla s LED diodami a s dotykovým senzorem v několika velikostech a závěsné skříňky (mohou být zavěšeny jak na výšku, tak na šířku, otevírají se stiskem dvířek). 

Klozety jsou charakteristické svým asymetrickým designem, mohou být v závěsném či stojacím provedení. Sedátka mají softclose panty. Jednoduché údržby a čistoty tvarů je dosaženo i díky systému skrytého zavěšení a připojení. Baterie (umyvadlová a bidetová) jsou naprosto jedinečné jak svým tvarem, tak svým ovládáním. Otočením elegantního kolečka na vrchu baterie se nastavuje teplota vody. Dle teploty se navíc mění barva pod kolečkem z modré na červenou. Baterie si pamatuje nastavení až pro tři různé uživatele.
Volně plynoucí linie série Freedom překonávají tradiční souměrnosti běžné sanity. Freedom přináší jiný pohled na komfort a krásu. Nadpozemský, čistý a smyslný.
MOC v SIKO KOUPELNY: umyvadlová baterie 47.990 Kč; stojící umyvadlo (80x48,5 cm) 29.990 Kč; závěsné WC 18.990 Kč

V luxusní nabídce SIKO KOUPELNY však nechybí ani sprchové kouty, umyvadla, baterie či koupelnový nábytek:

umyvadlová baterie PuraVida stojánková
Popis: Exkluzivní série je dostupná v povrchové úpravě bílá a chrom. Čistý, jednoduchý design podtrhuje harmonii a eleganci. Vyzdvihuje regenerační a relaxační funkci koupelen, která je letošním trendem číslo jedna.
Výrobce: Hansgrohe
MOC v SIKO KOUPELNY: 11.660 Kč

umyvadlová baterie Veris
Popis: Série Veris byla navržena podle zásad smyslného minimalismu, propojuje v sobě střídmost s emocemi. Celá kolekce je zpracovanáv designu, který přesně odpovídá čistému a zdrženlivému pojetí koupelen v kosmopolitním stylu. Baterie lze objednat v povrchové úpravě chrom, velvet black nebo moon white.
Výrobce: Grohe
MOC v SIKO KOUPELNY: 12.268 Kč

umyvadlová baterie Praia
Popis: Série Praia uchvátí svými dynamickými tvary, které dodají každé koupelně nezaměnitelný styl. Při výrobě baterie byla využita speciální technologie kartuší, které umožňují kontrolovat průtok a teplotu vody. Dá se zakoupit také v kuchyňské verzi.
Povrch: chrom, nově i v bílém a černém provedení
Výrobce: Optima
MOC v SIKO KOUPELNY: 3.990 Kč

sprchový kout série Refresh
Výrobce: Hüppe
Popis: Každá sprcha osvěží tělo, série Hüppe Refresh však osvěží také oko. Precizně zpracované závěsy spolu se zapuštěnými panty a výškou až do 202,8 cm dělají z této série designovou lahůdku.
MOC v SIKO KOUPELNY: od 41.800 Kč

sprchový kout série Paris
Výrobce: Hüppe
Popis: Když se individuální nápady spojí v dokonalé symbióze s prvotřídním řemeslem, pak je i výsledek jedinečný. Paris nabízí správné řešení pro každý prostor. Je jedno, jestli proveden s nástěnnou lištou nebo se zkosením pod střechy - nápadům nestojí nic v cestě.
MOC v SIKO KOUPELNY: od 35.000 Kč

Bez ohledu na prostor, rozměry a plochu koupelny Vás série Shift přesune do nové dimenze designu.

Typickými znaky série Shift je zejména:
Rozmanitost - nábytek ve čtyřech šířkách, třech hloubkách a dvou výškách. Všechny skříňky pod umyvadla mohou být kombinovány se všemi umyvadly této série.
Pružnost - možnost volby mezi variantou nástěnnou či volně stojící
Stavebnice - stavebnicové řešení koncepce nabízí velkorysé řešení pro toalety a koupelny
Barvy a povrchy - ve čtyřech provedeních, které vytvářejí dokonalou atmosféru pro vaši koupelnu – bílá, zebrano dekor, modřín, antracit
Technologie - materiál odolný proti vodě, povrch Melamin
Rozměry - nábytek se šířkou 45, 60, 80 a 120 cm umožní zařídit vaší koupelnu bez ohledu na její velikost

Výrobce: VitrA
MOC v SIKO KOUPELNY:
malá skříňka mezi umyvadly – dekor zebrano – 45x45x40 cm – 7.890 Kč
volně stojící skříňka se sedátkem – dekor zebrano – 16.260 Kč
skříňka pod umyvadlo – dekor zebrano – 120x35x30 cm – 8.590 Kč

Kuchyně:

kuchyně Elis
Popis: Extravagantní kombinace exotických dřevin ispahan, zebrano a celá paleta barev ve vysokém lesku, doplněná o matné provedení dřevin vytváří z této kuchyně luxusní model, který zaujme svou originalitou. Minimalistický tvar dveří, kombinace lesku a nerezových doplňků je určena pro ty nejnáročnější zákazníky.

kuchyně Sára
Popis: Hladký nezdobený design dvířek, ozvláštněný pouze hliníkovou úchytkou, zaujme milovníky minimalistického vzhledu. Vyrábí se s fóliemi ve vysokém lesku i v matu.

www.siko.cz

 

Speciály

Aktuality