Dovolená na jedno nabití? Žádný problém s neúnavnou videokamerou Samsung HMX-H300

Dovolená na jedno nabití? Žádný problém! Videokamera Samsung HMX-H300 to hravě zvládne. Tříhodinová výdrž baterie, HD rozlišení, optická stabilizace a 30tinásobný zoom – to je ideální partner pro vaši dovolenou.

Už se vám přihodilo, že se vám v ten nejvíce nevhodný okamžik vybila baterie ve videokameře? Nyní to můžete snadno změnit. S videokamerou Samsung HMX-H300, která byla představena na začátku letošního roku, vás dlouhá nahrávka nezaskočí a vy se již nemusíte obávat neočekávaného ukončení záznamu v nejlepších okamžicích. Samsung HMX-H300 vás překvapí také videozáznamem v HD kvalitě s křišťálově čistým obrazem a naprosto ostrými záběry díky optické stabilizaci obrazu. Navíc videokamera vypadá velmi stylově – pořídíte ji v černém, červeném nebo stříbrném barevném provedení.

Nezmeškejte své zážitky výměnou baterií

Již s sebou nemusíte nosit žádné nabíječky ani náhradní baterie. Je jedno, jestli se nacházíte v amazonské džungli, ve vysokých horách nebo na pustém ostrově – nová kamera vám zaručí 3hodinový videozáznam z vašich cest v HD kvalitě. A kdyby i 3 hodiny byly málo, pak stačí kameru jednoduše připojit k libovolnému portu USB a akumulátor přímo v kameře opět dobít.

Snadné ovládání a pořizování fotografií

S funkcí automatického režimu videokamery nemusíte myslet na změnu prostředí, v němž video natáčíte. Tato funkce automaticky vybere nejvhodnější režim záznamu videí a dokonce i pořizování fotografií. Deset přednastavených scénických režimů zahrnuje široké spektrum různých situací při snímání, např. západ slunce, portréty a mnoho dalších. Pokud chcete s natáčením videí zároveň pořizovat fotografie, nepotřebujete s sebou nosit dva přístroje – s modelem HMX-H300 můžete také fotografovat.

Udělejte si během natáčení videa přestávku

Pokud si během natáčení vašich dovádějících dětí potřebujete na chvíli odpočinout, s funkcí Record Pause to hravě zvládnete. Funkce pozastavení záznamu videokamery vám umožní záznam pozastavit a potom pokračovat tam, kde jste skončili, aniž byste vytvářeli nový soubor.

Přibližte si svět z velké dálky

S 30násobným optickým zoomem můžete pořizovat detaily z velké vzdálenosti. Pozorování např. adrenalinových sportů i z velké vzdálenosti pak pro vás bude neskutečně živým zážitkem, který si můžete natočit a ukázat svým přátelům.

 Konec roztřeseným videím

S kamerou HMX-H300 se už nemusíte obávat rozostřených záběrů – funkce OIS Duo automaticky vyrovnává i ty nejmenší otřesy. Doporučená MOC videokamery Samsung HMX-H300 činí 8490,- vč. DPH. 

Kontaktní osoba:

 

David Haidinger, Ogilvy PR

Mob: 724 442 942

Email: david.haidinger@ogilvy.com

 

O společnosti Samsung Electronics

Společnost Samsung Electronics Co., Ltd. je předním světovým výrobcem polovodičů, telekomunikačních zařízení, digitálních médií a technologií určených pro digitální konvergenci. V roce 2010 dosáhla tržeb ve výši 135,8 miliard amerických dolarů. Společnost Samsung Electronics zaměstnává zhruba 190 500 pracovníků ve 206 pobočkách v 68 zemích po celém světě a je rozdělena do osmi nezávislých obchodních společností: Visual Display, Mobile Communications, Telecommunication Systems, Digital Appliances, IT Solutions, Digital Imaging, Semiconductor and LCD. Značka Samsung Electronics je jednou z nejdynamičtěji rostoucích globálních značek dneška. Samsung Electronics je předním výrobcem digitálních televizorů, paměťových čipů, mobilních telefonů a TFT-LCD displejů.

Více informací naleznete na www.samsung.cz a www.samsung.cz/blog.

 

Speciály

Aktuality