Monitory Samsung s označením SA tvoří pestrou paletu možností při práci i zábavě

Každý z monitorů Samsung s počátečními písmeny SA je unikátní. Všechny se však mohou pyšnit třemi společnými vlastnostmi: moderní technologie, ekologický provoz a originální design.

Praha, 19. srpna 2011 – LED monitory Samsung začínající označením SA tvoří aktuální nabídku společnosti Samsung v tomto segmentu. Ať již zvolíte monitor Samsung SA100, SA300, SA350, SA450, SA550 či SA750, vždy si můžete být jisti, že zažijete zcela novou úroveň barev, jasu
a špičkovou kvalitu obrazu
prostřednictvím funkcí Samsung Magic Color a Samsung Magic Bright.

Abyste si tyto vlastnosti mohli náležitě užít, jsou monitory Samsung SA opatřeny funkcí Samsung Magic Angle Vertical. Ta rozšiřuje pozorovací úhel displeje, a vy se tak již nemusíte omezovat na sezení přímo před monitorem, ale můžete stát, pohybovat se či ležet na pohovce a kvalita obrazu bude stále stejně nekompromisní. 

„Široká paleta monitorů Samsung s označením SA je určena pro ty spotřebitele, kteří vyhledávají pokročilé technologie a originální design. Když se tyto aspekty skloubí ještě s ekologickým provozem monitorů, vybere si opravdu každý,“ říká Stanislav Coufal, produktový manažer IT divize Samsung pro oblast monitorů. 

Váš vizuální zážitek umocní na maximum monitor Samsung SA750. Potěší všechny příznivce 3D multimédií, jelikož nabízí nejvyšší kvalitu 3D obrazu, včetně jedinečné konverze z 2D do 3D. I přes tuto vlastnost se, stejně jako model Samsung SA550, vyznačuje řadou inteligentních ekologických funkcí, které jsou elegantním řešením pro úsporu energie bez omezení na straně výkonu. Zabudovaný pokročilý senzor pohybu dokáže sám rozpoznat, zda se před monitorem uživatel nachází. Pokud tedy od monitoru odejdete například do jiné místnosti, nebo jej zapomenete po práci vypnout, vypne jej po chvíli vaší nepřítomnosti sám senzor, a tím sníží jeho spotřebu a uspoří náklady na elektrickou energii.

Další vlastností vybraných monitorů s označením Samsung SA, která je šetrná nejenom k životnímu prostředí, ale i vašemu zraku, je světelný senzor. Tento senzor měří intenzitu osvětlení v místnosti a podle ní automaticky přizpůsobuje jas displeje. Tím monitor efektivně snižuje spotřebu elektrické energie i pocit únavy očí. Do jaké míry přispíváte k ochraně životního prostředí, můžete jasně vidět díky grafické aplikaci Energy Tree.

Každý z monitorů Samsung s počátečními písmeny SA se vyznačuje specifickým designem, který vychází ze současných trendů i technologických specifik konkrétního modelu. Monitor Samsung SA550 na první pohled zaujme efektním průhledným podstavcem, který přesto skýtá prostor pro ukrytí nevzhledných kabelů. Černým kruhovým dotykovým podstavcem s ovládacími prvky se pyšní monitor Samsung SA750.

Pokud vyžadujete při práci od monitoru možnost naklonění a otočení displeje, pak právě pro vás je určen monitor Samsung SA450, který poskytuje individuální přizpůsobení prostřednictvím bohatých možností nastavení zobrazení. Pomocí výškově nastavitelného podstavce lze obrazovku vždy nastavit do optimální úrovně očí, díky čemuž získáte bohatší vizuální zážitek a zachováte si také správné držení těla.

Veronika Šoufková, Ogilvy PR

Mob: 724 442 965

Email: veronika.soufkova@ogilvy.com                         

 

 O společnosti Samsung Electronics

Společnost Samsung Electronics Co., Ltd. je předním světovým výrobcem polovodičů, telekomunikačních zařízení, digitálních médií a technologií určených pro digitální konvergenci. V roce 2010 dosáhla tržeb ve výši 135,8 miliard amerických dolarů. Společnost Samsung Electronics zaměstnává zhruba 190 500 pracovníků ve 206 pobočkách v osmašedesáti zemích po celém světě a je rozdělena do osmi nezávislých obchodních společností: Visual Display, Mobile Communications, Telecommunication Systems, Digital Appliances, IT Solutions, Digital Imaging, Semiconductor and LCD. Značka Samsung Electronics je jednou z nejdynamičtěji rostoucích globálních značek dneška. Samsung Electronics je předním výrobcem digitálních televizorů, paměťových čipů, mobilních telefonů a TFT-LCD displejů.

Více informací naleznete na www.samsung.cz a www.samsung.cz/blog.

 

Speciály

Aktuality