Rozesmějte děti na cestě do školy s animacemi fotoaparátu PL120!

Animace na předním displeji se postarají o úsměv před cestou do nového školního roku. Kromě focení můžete první školní den také natočit na video v HD kvalitě

Každý rodič ví, jak složité je zaujmout pozornost malého dítěte, aby se při focení dívalo do objektivu. S řešením přichází fotoaparát Samsung PL120 představený v polovině tohoto roku, který obsahuje 21 tvůrčích animací, které si můžete stáhnout přímo z webových stránek společnosti Samsung. Pozornost dětí tak upoutáte spuštěním animace, která je promítána na přední displej fotoaparátu PL120. Když vás focení omrzí a budete chtít natáčet video, ani zde zábava nekončí – PL120 má k dispozici záznam videa v HD kvalitě. 

Větší zábava se dvěma displeji

Fotoaparát PL120 vyniká 1,5“ displejem na přední straně, s nímž se stanete součástí každého záběru. Vytvoření dokonalého autoportrétu nebylo nikdy jednodušší – nastavte se do záběru, zkontrolujte, jak bude vypadat váš autoportrét, a klikněte. Když fotoaparát otočíte, uvidíte své fotografie na 2,7“ širokoúhlém displeji. V případě, že přední displej nepoužíváte, svým zabarvením zcela splyne a nenarušuje tak design fotoaparátu. 

Buďte kreativní a přidejte fotografiím vlastní speciální efekty

S jedinečnou funkcí Magic Frame můžete vytvářet rafinované fotografie a obrazy, které vyjadřují vaší náladu a osobnost, v kvalitě plakátu. Vyberte si jednu z nastavených šablon této funkce – např. Malba na stěně, Starý film, Vlny, Úplněk, Stará gramodeska, Časopis, Dovolená nebo Klasická televize. Jednoduše namíříte fotoaparát na požadovaný objekt, zarovnáte jej se šablonou na displeji a stisknete spoušť. Vámi fotografovaný objekt bude zarámován se speciálním motivem a pozadím.

Umělecký nádech vašich snímků pak zajistí možnosti a barvy inteligentního filtru Samsung. S efektem naklonění a posunutí objektivu vytvoříte miniaturizovaný vzhled objektů. S fotoaparátem PL120 je jednoduché být kreativní - s efektem „Paleta“ přidáte svým fotografiím mimořádně živý nádech a můžete na nich použít různé barvy. 

Jednoduché řešení pro focení profesionálních fotografií

Pokud máte rádi profesionálně vypadající fotografie, můžete si je vytvořit i s kompaktním fotoaparátem. Funkce Smart Auto 2.0 okamžitě analyzuje klíčové prvky kompozice a automaticky vybere z mnoha různých režimů pro dosažení dokonalého záběru ten nejlepší. Funkce sledování objektů vám pomůže zachytit objekty, které nejsou zrovna v klidu.   

Inteligentní rozpoznávání tváří na snímcích

Technologie inteligentního rozpoznávání tváří vám pomůže vytvořit snímek podle vašich představ – dokáže si zapamatovat až 20 vašich přátel či rodinných příslušníků a při snímání automaticky zaostří nejprve tyto osoby. Můžete se tak těšit na křišťálově čisté fotografie nejdůležitějších lidí ve vašem životě.

Doporučená MOC fotoaparátu Samsung PL120 činí 3190,- vč. DPH.  

Kontaktní osoba:

David Haidinger, Ogilvy PR

Mob: 724 442 942

Email: david.haidinger@ogilvy.com

O společnosti Samsung Electronics

Společnost Samsung Electronics Co., Ltd. je předním světovým výrobcem polovodičů, telekomunikačních zařízení, digitálních médií a technologií určených pro digitální konvergenci. V roce 2010 dosáhla tržeb ve výši 135,8 miliard amerických dolarů. Společnost Samsung Electronics zaměstnává zhruba 190 500 pracovníků ve 206 pobočkách v 68 zemích po celém světě a je rozdělena do osmi nezávislých obchodních společností: Visual Display, Mobile Communications, Telecommunication Systems, Digital Appliances, IT Solutions, Digital Imaging, Semiconductor and LCD. Značka Samsung Electronics je jednou z nejdynamičtěji rostoucích globálních značek dneška. Samsung Electronics je předním výrobcem digitálních televizorů, paměťových čipů, mobilních telefonů a TFT-LCD displejů.

Více informací naleznete na www.samsung.cz a www.samsung.cz/blog

Speciály

Aktuality