Samsung GALAXY S II –smartphone s modrou krví trhá rekordy i na českém trhu

Nejvýkonnější chytrý telefon na světě Samsung GALAXY S II opanoval trh smartphonů. Po třech týdnech prodeje potvrzuje své postavení vlajkové lodi a již v těchto dnech je u některých prodejců dočasně vyprodán. Prodeje překonaly i velká očekávání.

Praha, 21. června 2011 – Samsung Galaxy S II vstoupil na český trh a zájem o něj je obrovský, na některých prodejních místech je dočasně vyprodán. Zákazníci však nemusí být nešťastní, protože za několik dní nové dodávky Samsung Galaxy S II opět dorazí. Vlajková loď Samsungu překonává očekávání nejen v Čechách, ale na všech světových trzích. Za první měsíc prodeje se v Jižní Koreji Samsung Galaxy S II prodalo 1 milion kusů. Samsung Galaxy S II tak navazuje na úspěch svého předchůdce Samsung Galaxy S, který hranici 10 milionů pokořil po sedmi měsících a za jeden rok se ho celosvětově prodalo 17 milionů. 

 

Samsung GALAXY S II je nejvýkonnějším chytrým telefonem na světě a raketovou rychlostí si získává nové a nové příznivce. Jeho nepřekonatelné vlastnosti z něj činí skutečně unikátní mobilní zařízení, které poskytuje široké spektrum technologických inovací, současně je však uživatelsky velmi přátelský,“ říká Roman Šebek, Sales & Marketing Director TN společnosti SAMSUNG.

Nejvýkonnější smartphone na světě  vyniká vlastnostmi, kterým nelze konkurovat. Jeho ultratenké a lehké tělo skrývá dvoujádrový procesor zaručující nadstandardní výkon. Oknem do duše Samsung GALAXY S II je pak prostorný a brilantně jasný Super Amoled Plus displej velký 4,27palců.

 


Nikdy nekončící zábava

Mobilní aplikace Samsung Hubs – Social Hub Premium, Readers Hub, Music Hub a Game Hub jsou příslibem bezbřehé zábavy. Fanoušek hudby či filmů, ale
i vášnivý čtenář nebo hráč mobilních her si tak se Samsung GALAXY S II rozhodně přijde na své. Díky špičkovému 3D zobrazení je hraní her a přehrávání videí na té nejvyšší úrovni. Ani váš online sociální život, například na Facebooku, není se Samsung GALAXY S II nijak ochuzen, naopak! Díky aplikaci Social Hub Premium budete mít všechny informace o svých kontaktech na jednom místě, takže bude jen na vás, jaký druh komunikace si vyberete.

Fotografie v 8megapixelové kvalitě a videa ve Full HD rozlišení

8 megapixlový fotoaparát vám umožní pořizovat velmi kvalitní fotografie a nahrávat i přehrávat video ve Full HD rozlišení. Na křišťálově jasném a prostorném displeji pak budou skutečnou podívanou. Samozřejmě je můžete také jednoduše sdílet s ostatní domácí elektronikou podporující technologii DLNA a prohlížet si je například na televizní obrazovce.


Superrychlé reakce a propracovaná konektivita

Dvoujádrový aplikační procesor umožňuje smartphonu Samsung GALAXY S II bleskově reagovat na veškeré vaše podněty. Proto si můžete užít rychlé surfování po internetu, multitasking srovnatelný s PC, grafiku špičkové kvality a ovládat smartphone pomocí okamžitě reagujícího 3D rozhraní na velkém displeji. Pokročilé možnosti konektivity jsou pak příslibem stahování a odesílání dat pomocí velmi rychlého připojení HSPA+ a technologie BlueTooth® 3.0+HS. Rychlou a snadnou správu přístroje umožňuje také řešení Kies Air, díky kterému lze přes WiFi síť ovládat telefon z počítače. Můžete tak jednoduše stahovat do počítače fotografie pořízené Samsung GALAXY S II, poslouchat hudbu, nebo přes internet kontrolovat zmeškané hovory či odesílat zprávy z telefonu. Díky technologii WiFi Direct se navíc snadno bezdrátově připojíte např. i k tiskárně.

Smartphone Samsung GALAXY S II je novým standardem týkajícím se zobrazení, výkonu a tenkého a moderního designu. V žádném ohledu nečiní kopromisy a nabízí svým uživatelům jen prvotřídní kvalitu. Spotřebitelé se tak nemusí nijak omezovat – Samsung GALAXY S II jim umožňuje žít naplno “smart life“, tedy moderním životním stylem,“ říká Roman Šebek.

Samsung GALAXY S II se mi přizpůsobí

Samsung GALAXY S II nabízí nepřeberné množství možností, jak si svůj chytrý telefon uzpůsobit vlastním představám. Novinkou je tzv. Live Panel - služba, která vybírá obsah z aplikací a webových stránek, jež si sami zvolíte a zobrazí jej na jediné, uzpůsobitelné domovské stránce. Na Live Panelu připomínajícím stránky časopisu tak můžete sledovat aktuální zprávy nebo informace ze sociálních sítí a mnoha dalších aplikací.

Specifikace výrobku GALAXY S II společnosti Samsung

Sítě

GSM 850/900/1800/1900

HSPA+ 21 850/900/1900/2100

Operační systém

Android 2.3 Gingerbread

Displej

  4,27” WVGA (480x800) Super AMOLED Plus

Procesor

(BB& AP)

1,2 GHz dvoujádrový aplikační procesor

Fotoaparát

Hlavní (vzadu): osmimegapixelový fotoaparát s automatickým ostřením a LED bleskem

Vpředu: 2megapixelový fotoaparát

Funkce Single Shot, Beauty Shot, Panorama Shot, Smile Shot, Action Shot, Cartoon Shot a další

Video

Formát: MPEG4 / H.264 / H.263 / DivX VC-1

Přehrávání: 1080p FullHD Video při 30 fps

Nahrávání: 1080p FullHD Video při 30 fps

Audio

MP3, AAC, AAC+, eACC+

3,5mm výstup pro sluchátka a reproduktory, stereo FM rádio s funkcí RDS, hlasový záznamník

Huby

Social Hub pro správu sociálních sítí

- Integrované kontakty, integrovaný kalendář, jednotná schránka pro příchozí zprávy

- Premium: push oznámení zpráv na sociálních sítích, push e-mail a push IM

Základní: POP3/IMAP e-mail a IM

(*Dostupnost služby Social Hub se liší v závislosti na zemi a mobilním operátorovi)

Music Hub pro přístup k hudbě:

Readers Hub pro přístup k elektronickým knihám:

Game Hub pro přístup ke hrám:

Podniková řešení

Microsoft Exchange ActiveSyncúplná mobilní verze synchronizačního protokolu Exchange ActiveSync, která poskytuje nejširší podporu pravidel a omezení mezi uživateli aplikace ActiveSync na systému Android a která umožňuje synchronizaci elektronické pošty, kalendáře, kontaktů a úkolů se serverem Microsoft Exchange

Vestavěná funkce šifrování (On Device Encryption) – bezpečnostní řešení umožňující chránit mobilní data bez kompromisů a bez negativního dopadu na rychlost a funkčnost. Vynikajících výsledků lze také dosáhnout ve spojení s řešením pro správu mobilních zařízení Sybase Afaria a s produktem Microsoft Exchange ActiveSync, které doplňují podporu šifrování o své vlastní bezpečnostní mechanismy.

Funkce s přidanou hodnotou

Android Market™

Podpora Adobe Flash 10.2

Samsung TouchWiz

QuickType by SWYPE

Prohlížeč a editor dokumentů

Prohlížeč Android, RSS čtečka

Exchange ActiveSync

Google MapsTM s podporou služeb Latitude, Places,  Navigation (beta)

A-GPS

Hlasové vyhledávání Google Voice SearchTM

Lost Phone Management (řešení pro ochranu ztraceného nebo ukradeného telefonu)

Konektivita

 Bluetooth® verze 3.0 + HS

USB 2.0

Wi-Fi 802.11 (a/b/g/n), WiFi Direct

MHL

DLNA (AllShare)

Senzory

akcelerometr, světelný snímač, digitální kompas, přiblížení, gyroskop

Paměť

16 GB + microSD (až 32 GB)

Rozměry

125,3 x 66,1 x 8,49 mm / 116 g

Baterie

1650 mAh

Kontaktní osoba:

Veronika Šoufková, Ogilvy PR

Mob: 724 442 965

 

Email: veronika.soufkova@ogilvy.com

 

O společnosti Samsung Electronics

Společnost Samsung Electronics Co., Ltd. je předním světovým výrobcem polovodičů, telekomunikačních zařízení, digitálních médií a technologií určených pro digitální konvergenci. V roce 2010 dosáhla tržeb ve výši 135,8 miliard amerických dolarů. Společnost Samsung Electronics zaměstnává zhruba 190 500 pracovníků ve 206 pobočkách v 68 zemích po celém světě a je rozdělena do osmi nezávislých obchodních společností: Visual Display, Mobile Communications, Telecommunication Systems, Digital Appliances, IT Solutions, Digital Imaging, Semiconductor and LCD. Značka Samsung Electronics je jednou z nejdynamičtěji rostoucích globálních značek dneška. Samsung Electronics je předním výrobcem digitálních televizorů, paměťových čipů, mobilních telefonů a TFT-LCD displejů.

Více informací naleznete na www.samsung.cz a www.samsung.cz/blog

 

 

 

Speciály

Aktuality