Zachyťte to, co jiné kompaktní fotoaparáty nevidí

Tenký a elegantní design, nejlepší technologie velkého zoomu ve své třídě a natáčení videa v HD najdete ve dvou modelech fotoaparátů společnosti Samsung s označením PL210 a WB210.

Využívejte svůj objektiv naplno bez ohledu na to, zda snímáte přírodní scenérii nebo večírek u svých přátel. Se dvěma modely fotoaparátů Samsung PL210 a WB210, které byly představeny začátkem roku na veletrhu CES, dostanete do záběru vše, co potřebujete. 

Chytré filtry pro speciální efekty

Společnou vlastností těchto dvou modelů je funkce Smart Filter 2.0 – technologie se speciálních efektů, která vám umožní jednoduše a rychle měnit náladu fotografií a videonahrávek pomocí nových režimů. Např. efekt Soft Focus zvolíte pro hladší snímky, Half Tone Dot, Old Movie pro retro styl fotografií a Enhanced Movie Filter při natáčení videí v HD rozlišení.  

Supertenký a stylový PL210

Máte rádi jednoduché ovládání a zároveň vám záleží na kvalitě vašich fotografií? Fotoaparát PL210 je vybaven 27mm širokoúhlým objektivem10násobným optickým zoomem, který vám umožní obsáhnout celé zorné pole. Nemusíte se už trápit tím, že na svých snímcích nezachytíte mrakodrapy či zajímavé přírodní scenérie v celé jejich velikosti. Tento fotoaparát si okamžitě zamilujete – s jeho tenkostí pouhých 19,7 mm je neuvěřitelně kompaktní a dostatečně tenký, aby se vám vešel do kapsy, takže ho s sebou můžete nosit opravdu všude.  

Milovníci širokých a jasných fotografií si také přijdou na své – třípalcový displej s vylepšeným kontrastem automaticky detekuje okolní osvětlení a sám upraví jas pro optimální zobrazení. Záruku vysoké kvality obrazu pro vás představuje 14megapixelový obrazový snímač a záznam videa v HD rozlišení.

Extrémně širokoúhlý objektiv a 12násobný optický superzoom modelu WB210

Pokud rádi pořizujete panoramatické fotografie nebo záběry z velké vzdálenosti v okolní krajině, na modelu WB210 oceníte extrémně širokoúhlý objektiv s ohniskem 21mm nebo 12násobný optický

zoom. S fotoaparátem Samsung WB210 se již nikdy nebudete muset obávat, že se vám fografovaná scéna nevejde do záběru. Současně ale i sebevzdálenější předměty přitáhnete až prakticky do své dlaně díky 12násobnému zoomu.  

Se 14megapixelovým snímačem pro pořízení jasných fotografií pro vás bude focení či nahrávání videa v HD kvalitě zábavou. Během následného prohlížení fotografií či videa s přáteli uvítáte velkou 3,5palcovou dotykovou obrazovku s intuitivním uživatelským rozhraním Smart Access, které vám maximálně usnadní ovládání. Se svým 22,4 mm tenkým kovovým tělem patří model WB210 do kategorie kompaktních a snadno přenosných fotoaparátů.

Doporučená MOC fotoaparátu Samsung PL210 činí 3.490,- vč. DPH a u fotoaparátu WB210  5.990,- vč. DPH

Kontaktní osoba:

David Haidinger, Ogilvy PR

Mob: 724 442 942

Email: david.haidinger@ogilvy.com

O společnosti Samsung Electronics

Společnost Samsung Electronics Co., Ltd. je předním světovým výrobcem polovodičů, telekomunikačních zařízení, digitálních médií a technologií určených pro digitální konvergenci. V roce 2010 dosáhla tržeb ve výši 135,8 miliard amerických dolarů. Společnost Samsung Electronics zaměstnává zhruba 190 500 pracovníků ve 206 pobočkách v 68 zemích po celém světě a je rozdělena do osmi nezávislých obchodních společností: Visual Display, Mobile Communications, Telecommunication Systems, Digital Appliances, IT Solutions, Digital Imaging, Semiconductor and LCD. Značka Samsung Electronics je jednou z nejdynamičtěji rostoucích globálních značek dneška. Samsung Electronics je předním výrobcem digitálních televizorů, paměťových čipů, mobilních telefonů a TFT-LCD displejů.

Více informací naleznete na www.samsung.cz a www.samsung.cz/blog

Speciály

Aktuality