Na jaké sezení do zimní zahrady je spolehnutí?

Ne každý nábytek je vhodný do každého typu počasí, proto pokud disponujeme zahradou, musíme brát také ohled na to, co v ní ukrýváme.

V případě zahradního nábytku je to jednoduché a nemusíme se přitom bát, že by tím nějak zásadně trpěla naše peněženka.

Ideálním společníkem pro dlouhé zimní večery či deštivá počasí jsou doplňky z umělého ratanu, který je díky svým speciálním vlastnostem velmi pevný, odolný a lehký na údržbu. Kolikrát si postačíme jen s navlhčeným hadříkem.

Podle typu zahrady si zvolíme soupravu. Nejlepší je sáhnout k tzv. celoratanovému složení, které nám vydrží nejenom pár sezon, ale opravdu několik dlouhých let.

Celoplastová konstrukce nám pro změnu zajistí, že se nábytek nikdy neroztaví ani nerozplete. Stolek ratanového typu je navíc dosti odolný k tomu, abychom na něj mohli položit prakticky vše, co jenom chceme.

Zdali bychom si přáli jít s možnostmi o trochu dále, můžeme vsadit na společníky z kovu. Jedná se o něco stylovější volbu, jež nám zajistí také více toho komfortu.

S kovovými židlemi se povětšinou dá polohovat, tudíž si můžete nastavit ideální polohu sezení. Stoly se pak dají velmi snadno rozložit.

Speciály

Aktuality