De.Fakto: Interiérový specialista!

Interiér tvoří nejpodstatnější část našeho bydlení. Působí na nás, vyvolává nálady, konejší a oslňuje. Společnost De.Fakto patří mezi tvůrce, kteří si zakládají na originalitě a kvalitě. 

Společnost De.Fakto působí na českém trhu již od roku 2001. Od té doby nabyla mnoho zkušeností, hraje na detaily a profesionalitu. De.Fakto je architektonické a designerské studio, které se zabývá návrhy a následnou komplexní realizací staveb a interiérů pod autorským dohledem. Na Váš byt dohlíží tým profesionálů. Ti se soustřeďují na maximální funkčnost a estetičnost. Specifický přístup ke každému zákazníkovi je samozřejmostí. 

Tým je složen z deseti architektů a designerů vedených Martinem Sladkým. Ten se pohybuje na poli designu již několik let. Pražské kanceláře jsou vybaveny showroomem o celkové ploše více než 750 metrů čtverečních. Součástí know-how De.fakto studia je i moderní truhlářská dílna. Firma zároveň spolupracuje s předními profesionály. Sídlí v Michalské 7 v srdci Starého města. Aby se nemlátila prázdá sláma, De.Fakto se může pochlubit velikým výčtem referencí. Ty se dají rozdělit na dvě části. Komerční interiéry a architektonické a urbanisticko-architektonické projekty. Mezi prvně zmiňované můžeme zařadit taková jména jako Pietro Filipi, Quiksilver, café a bar Relevé, obchod Vilini, obchody Gino Rossi, síť fitnesscenter a solárií B.B.C, pobočky Čedok. Architektonické reference jsou například obytný areál V zámecké zahradě, obytný soubor Colour IN Pardubice, obytný soubor Colour IN Ostrava, stadion a komplex budov Hradec Králové, Galerie lidské tvořivosti, Tkalcova Rokytnice, Viladomy - Litomyšl, Riverside – Vrchlabí, sportovní a víceúčelový komplex Hagibor a mnoho dalších.

Speciály

Aktuality