Lapač snů: Vhodný doplněk do každé ložnice, který vás zbaví nočních můr

Mýty, anebo inspirace? Podobně jako všude jinde, dostaneme-li do rukou „magické“ talismany, dělí se všichni lidé na dva tábory. Jedni v kouzelnou moc daného artefaktu věří a druzí naopak nikoliv. Na jakou stranu se řadíte vy?

Bez ohledu na to, jakou stranu barikády si vyberete, se můžete spolehnout, že si do domu (a v našem případě konkrétně do ložnice) pořídíte věc, která bude plnit hned dvojí roli. Ta první v sobě ukrývá elegantní designovou složku, jež nás ohromí už jen při pouhém pohledu na ni, a ta druhá nás bude chránit před zlými sny.

Tento indiánský amulet si lidé často umísťují nad postel, aby je chránil kolikrát před neovlivnitelnými vlivy „mimozemského“ prostředí. Dle pověstí je jeho síla opravdu reálná, že dokáže nejenom zlé sny odvolat, ale navíc jisté druhy i přivolat. Jak na to?

Vše závisí na barvě amuletu. K dispozici nám je žlutá, červená, oranžová, modrá, zelená a fialová, přičemž každá z nich nás odkazuje na něco jiného. Například modrá barva znamená rovnováhu a harmonické snění, zatímco zelená je všeobecný symbol zdraví či urovnání vztahů. Červená naopak vyvolává erotické sny a oranžová přeje naší kariéře.

Každý z nás asi tak tuší, v jaké oblasti se chce zlepšit, a právě na tu část by se měl zaměřit. Lapače snů jsou k dostání jak v kamenných prodejnách, tak i na internetu. Dle indiánských pověstí se zlé sny zachytí do jeho sítí, jež jsou spleteny z nití do tvaru kruhu, takže vás v noci už nic strašit nebude.  

Speciály

Aktuality