S infrasaunou ku zdraví jednoduše a příjemně

Návštěva veřejné sauny je pro některé malým svátkem. Občas se ale promění ve skutečný horor. Přeplněná místnost, hluk a oplzlé pohledy. Kdo to má zapotřebí? Pořiďte si vlastní infrasaunu a vyvarujte se všem negativním zážitkům.

Infrasauna je mladším příbuzným klasické sauny. Funguje na principu infrapanelů, které prohřívají lidský organismus a dopřávají mu blahodárný účinek. Vzhledově se podobá dřevěné krabici. Výhodou zařízení je skladnost. Vybrat si můžete mezi aparátem pro jednu osobu, ten je nejméně náročný pro umístění, lze například vyplnit prázdný kout ve Vaší domácnosti, pro partnery nebo pro celou rodinu. Poslední zmiňovaný je nejnáročnější na prostor. Infrasauny lze využít i pro fitcentra. 


Infrasauna z nabídky společnosti Grimax

Blahodárné účinky infrasaun jsou známé. Proniknutím infračervených paprsků pod pokožku dochází k pasivnímu kardiovaskulárnímu tréninku. Prohřívá se kůže, svalové tkáně a vnitřní orgány. Hubnutí je tím největším oříškem a problémem současnosti. Infrasauna dokáže za 30 minut spálit 600 a více kalorií. Tělo vylučuje pomocí lymfatického systému tukové kyseliny a dochází k pravidelnému hubnutí. Kromě přebytečné tělesné váhy, infrasauna bojuje i proti celulitidě. Nárust tělesné teploty vede k usmrcení přebytečných bakterií a virů - zvedá se imunita a vy se nemusíte bát rýmy. 


Příjemné posezení v infrasauně

Infrasauny si můžete pořídit například na stránkách firmy Grimax. Společnost se montáží, prodejem a výrobou infrasaun zabývá již několik let. V nabídce naleznete mnoho druhů, které se od sebe odlišují tvarem, vybavením či druhem dřeviny. Precizní zpracování, nízká cena, rychlá a jednoduchá příprava! To vše mají výrobky firmy Grimax společného. Vše najdete na http://www.e-domov.cz/infrasauny/.  Pořiďte si infrasaunu a užívejte si vlastního wellnes centra přímo u Vás doma!
 

Speciály

Aktuality