Stylový bar jako vhodný doplněk každého moderního interiéru

Také občas sníte o tom, že byste si pořídili tzv. domácí bar, ale neměli jste k tomu dostatek příležitostí nebo vám chyběla jen trocha nápadu? Třeba vám toto rozmýšlení usnadníme.

Moderní interiérové doplňky se řadí do mnoha druhů a bary do nich bezpochyby patří již také. Většinou se s nimi vídáme v kuchyni, nicméně výjimku netvoří ani obývací pokoj či chodba. Fantazii se meze nekladou, podstatná je hlavně vaše spokojenost a poté samozřejmě i nějaké designové sladění.

Pokud vás zajímá návrh, nechte se inspirovat na internetu. K dispozici nám je celá řada motivů, které začínají od nadčasového nádechu a pokračují přes klasiku až po western. V takovém případě nám figurují dřevěné materiály, které zvýrazní výjimečnost, avšak nevýhodou občas bývá, že se musí objednat na zakázku, tedy si na jejich dodání chvíli počkáme.

Některé z nás by mohl upoutat i tzv. „mokrý“ nebo „třpytivý“ bar. Jejich kouzlo spočívá už dle názvu ve výrazném efektu, jimž vrhá dobrou atmosféru do již tak půvabného interiéru.

Desky barového pultu bývají tepelně odolné a zároveň vodotěsné. Někdy není od věci si tuto informaci ještě ověřit, ovšem převážně by tomu tak být mělo.

Vzhledem k tomu máme možnost si trochu zaexperimentovat a barový pult si vztyčit v kuchyni. K dodání nám jsou i speciální židle, jež bývají vyrobeny jak ze dřeva, tak i z kůže, plastu nebo tepaného železa. Opět si tedy můžeme i prostor k sezení sladit se zbytkem místnosti.

Pravý barový pult se kolikrát neobejde ani bez pravých skleniček, mixéru a dalších pomocníků. Samotný vrchol pak tvoří vestavěný dřez a menší lednička, jíž si nastavíme na potřebnou teplotu. Jen díky tomu budou naše drinky vždy čerstvé a připraveny k okamžité konzumaci.

Speciály

Aktuality